Kokteilis
Stilo

TOP 5 matu sakārtojumu tendences, kuras noteikti jāizmēģina vēl šī gada izskaņā0

Foto: kolāža kokteilis.lv

Ar straujiem soļiem tuvojas gada izskaņa, taču vēl jāpiedzīvo divi skaisti un emocijām bagāti svētki. Šī ir tava pēdējā iespēja matiem piešķirt jaunu, un iespējams vēl nebijušu izskatu, lai jaunajā gadā tu izskatītos satriecoša un stilīga. Esam apkopojuši 5 aktuālākās matu sakārtojumu tendences, kuras noteikti būs aktuālas arī 2019. gada pirmajā pusē.

1. 80 gadu cirtas

ggg

Tieši tā, 80 gadu cirtas ir atgriezušās modē. Tikai šoreiz tās ir daudz modernākas un izsmalcinātākas. Neskaitāmas modeles un slavenības šogad kā savu ideālo matu sakārtojumu izvēlējušās tieši šo matu sakārtojumu. Tā piemēram aktrise Elisona Brī un modele Alana Aringtona šogad izskatījās satriecoši, izvēloties 80 gadu cirtas. Ja visu šo gadu esi devusi priekšroku tradicionālām un dabīgām matu cirtām, ir īstais laiks uzdrošināties kaut ko mainīt. Nomaini ierastās cirtas pret daudz apjomīgākām un izsmalcinātākām. Vari būt droša, ka jaungada svinībās tiksi pamanīta.

2. Gludi un stilīgi

fff

Ir laiks ieslēgt matu taisnotāju, lai gariem matiem piešķirtu nevainojami gludu un taisnu izskatu. Matu serumi un eļļas būs tavi labākie draugi. Tie ne vien atjaunos un baros matus, bet arī pasargās no termoapstrādes. Turklāt, lai matus fiksētu izcili taisnus, izmanto matu laku. Tā pasargās no apkārtējā mitruma un neļaus matiem spuroties.

3. Matu lentas

ddd

Šo modes tendenci šogad varējām vērot katrā lielajā modes skate, tāpēc noteikti ir pienācis pēdējais laiks to izmēģināt arī tev. Matu gumijas un matu lentas ne pa visam nav domātas tikai jaunām meitenēm, tās lieliski piestāv arī elegantām sievietēm. Turklāt tās iederas klasiskajā stilā. Galu galā, matu lentas vērojām ne vien lielo modes namu skatēs, bet tapa skaidrs, ka tās iecienījusi arī prinča Viljama sieva Keita Midltone. Izvēlies ādas vai samta lentas ar kurām sasiet zirgasti vai copi. Vari būt droša, ka tā izskatīsies satriecoša, un tās izveidošana neprasīs īpašas piepūles.

4. Jo vairāk, jo labāk

sss

Ne vien 80, bet arī 60 gadu klasika. Tik vien kā nedaudz “uzkasi” matus pie saknēm, saglaud tos pakauša aukšdaļā un izveido šikas matu cirtas. Tas ir elegants un vienkāršs veids, kā matiem piešķirt patiešām elegantu izskatu. Turklāt, to iespējams izveidot ļoti ātri. Lai to nostiprinātu, fiksē matus ar matu laku.

5. Ponija griezums

aaa

Ja tevi regulāri moka jautājums, vai esi gatava ponija griezumam, tad visbeidzot atbilde ir jā! Klasiski taisnais ponijs ir lielisks un elegants. Turklāt, tas piestāv teju jebkurai sejas formai. Taču, lai noskaidrotu konkrētu ponija griezumu, kas tev piestāvēs vislabāk, dodies pie sava matu meistara, viņš noteikti zinās, ko tev ieteikt.

LA.lv