Kokteilis
Stilo

TOP 5 matu krāsas, kas būs supermodernas 2019. gadā0

Foto: kolāža kokteilis.lv

2019. gads ir pienācis, un tas solās būt lielisks! Tevi sagaida jaunas ballītes, jauni, emocijām bagāti notikumi un, iespējams, tu esi gatava mainīties pati. Turklāt, ja vēlies mainīt sevi, šī ir lieliska iespēja piešķirt jaunu izskatu tieši matiem. Frizieri – stilisti ir sagatavojuši to matu krāsu sarakstu, kas būs īpaši moderns 2019. gadā. Lūk pieci, satriecoši matu toņi un, jāteic, katrs ir pārsteidzošāks!

1. Dabiska koraļļu krāsa

aaa

Līdz šim ļoti aktuāli bija maigi rozā un rozā zelta krāsas matu toņi. Taču šogad ierastos maigi rozā toņus nomaina dabiskais koraļļu krāsas tonis. Tā pamatā ir zeltaini brūna krāsa, kas kombinēta ar maigi oranžo toni. Šī matu krāsa piestāvēs visiem ādas tipiem. Turklāt, īpaši labi tā izskatīsies zaļo un brūno acu īpašniecēm.

2. Tumšas matu saknes

sss

Šī ir lieliska iespēja blondo un gaiši brūno matu īpašniecēm. Vēl jo vairāk, šādu matu izskatu iespējams izveidot pavisam vienkārši, jo īpaši tad, ja dabiski esi gaišu matu īpašniece. Šādam matu izskatam ir divas priekšrocības: tavi mati būs divos aktuālos krāsu toņos un varēsi izlaist friziera apmeklējumu.

3. Veselīgi un zili melni mati

ddd

Melnā krāsa bijusi modē jau gadu desmitiem, un šogad šī krāsa patiešām triumfē. Ja vēlies saviem matiem piešķirt patiešām lielisku, greznu un veselīgu izskatu, tad melnā matu krāsa ir viss, kas tev nepieciešams. Ikoniski zili melnais matu tonis matiem piešķirs krāšņu mirdzumu. Vēl jo vairāk, tie izskatīsies gludi un ļoti veselīgi.

4. Sniega balti mati

fff

Galu galā, ja modē ir zili melni, mirdzoši un krāšņi mati, tad kāpēc, lai modē nebūtu satriecoši platīna blondi mati ar izteiktu zilo nokrāsu, kas matiem piešķir sniega baltu toni? Par laimi – arī šis matu tonis 2019. gadā ir viena no aktuālākajām modes tendencēm. Vēl jo vairāk, šī matu krāsa lieliski piestāvēs zilu un brūnu acu īpašniecēm.

5. Oranžie matu toņi

ggg

Vai atceries Lēdijas Gāgas pārvērtības filmā Zvaigzne ir dzimusi? Viņas mati no ierasti blondajiem bija tapuši par ugunīgi oranžiem. Frizieri un stilisti prognozē, ka koši oranžais tonis būs viena no drosmīgākajām un izteiksmīgākajām matu krāsām 2019. gadā. Ja šajā gadā vēlies izcelties un būt ugunīga, tad šī matu krāsa ir tās, kas tev nepieciešams.

LA.lv