Kokteilis
Mīli

TOP 5 lietas par attiecībām, kuras nedrīkst pārrunāt ar saviem draugiem0

Foto: Shutterstock

Attiecības nekad un nevienam nav bijušas vieglas. Neskatoties uz to, ka iemīlēšanās sajūta ir šķietami visvieglākā pasaulē, attiecības prasa ilgstošus ieguldījumus. Iemīlēšanās sajūta ir patiesi aizraujoša, tā padara pasauli krāšņāku, ikdienu vieglāku un emocijas piesātinātākas. Taču tev jāatceras, ka attiecības būs laimīgas lielākoties tikai un vienīgi tad, ja tās nebūs pakļautas ārējai ietekmei, par tām netiks runāts skaļi, un tās netiks izrādītas visai pasaulei. Protams, konfliktu situācijas, dusmu un aizkaitinājuma brīžos teju ikviens vēlas skriet un lamāties, neturēt šīs emocijas sevī, bet gan izstāstīt kādam, kuram, šķiet, vari uzticēties. Taču tev jāzina, ka ir lietas, kas notiek attiecībās, un tām labāk jāpaliek tikai un vienīgi starp partneriem.

1. Intīmās dzīves nianses

Tam, kas notiek guļamistabā, tur arī jāpaliek. Neatkarīgi no tā, cik labs vai slikts ir jūsu partneris guļamistabā, nekad nestāsti par to saviem draugiem. Vai spēj iedomāties to sajūtu, kā jutīsies tavs mīļotais, ja viņš tevis stāstīto uzzinās no vēl kāda drauga? Tas būs ne vien nepatīkami, bet arī apkaunojoši. Ja tu cieni savu partneri, intīmās dzīves nianses paturi pie sevis, un ļaujies sajūtām, kas rodas mirklī, kad abi esat guļamistabā.

2. Strīdi

Nenoliedzami ikviens no mums vēlas izjust atbalstu un saņemt kādu pozitīvu vārdu brīžos, kad jūtamies noskumuši. Bet tev jāzina, ka konflikti, kas radušies attiecībās, nebūt nav tas sarunu temats, kas būtu jāpārrunā ar draugiem. Pāri strīdas, un tas ir tikai normāli. Turklāt jau pēc dažām dienām jūsu ikdienas dzīve būs atgriezusies ierastajā ritmā, taču draugi atcerēsies šo konfliktu, un iespējams pat atgādinās tev par to. Bieži vien tas ir iemesls attiecību izjukšanai. Un tomēr, ja jūsu starpā ir nopietnākas problēmas, apmeklējiet pāru psihologu nevis ļaujiet draugiem uzzināt visu par jūsu abu attiecībām.

3. Naudas problēmas

Kā jau iepriekš minēts, tikai tu un tavs partneris var apkārtējiem likt jūs cienīt un uztvert par labiem draugiem. Jo vairāk slikta tu runāsi par savu mīļoto, jo grūtāk būs uzturēties draugu pulkā jums abiem nākotnē. Pat, ja jūsu attiecībās šobrīd ir grūts mirklis, jo tavs partneris piedzīvo naudas problēmas, neinformē par to savus draugus. Visas problēmas ir pārejošas. Neļauj sev izskatīties pēc mantkārīgas tenku vāceles.

4. Partnera personīgās problēmas

Nekad un nevienam nestāsti par sava mīļotā cilvēka personiskajām dzīves problēmām. Ja tava mīļotā cilvēka dzīvē ir noticis kaut kas slikts un viņš to ir uzticējis tev, vari būt droša, ka viņš to dara, jo ir pārliecināts, ka pie tevis šī informācija būs drošībā un netiks izpausta tālāk. Turklāt, ja viņš uzzinās, ka šo informāciju esi kādam izstāstījusi, viņš vienkārši vairs nespēs tev uzticēties.

5. Partnera iepriekšējās attiecības

Vari būt droša, ka partnera iepriekšējo attiecību analizēšana aiz viņa muguras ne pie kā laba nenovedīs. Agri vai vēlu, tādā situācijā, jūsu draugi tavu partneri sāks uzskatīt tikai un vienīgi par izsmieklu. Galu galā, kādēļ vispār runāt par iepriekšējām attiecībām, ja šobrīd esi izvēlējusies veidot attiecības tieši ar šo cilvēku? Izbaudi mirkļus un laiku kopā, iemanto šī cilvēka uzticību, mīliet viens otru, un neļaujiet pagātnes rēgiem bojāt jūsu ikdienu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: uzzini, ko šogad pieredzēsim “Krastu mača” 24 stundās
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lūk, kā populāri cilvēki Latvijā sagaidīja jauno latviešu filmu “Tur”
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Karaliene Elizabete II atklājusi, kas viņu visvairāk tracina citos cilvēkos
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ĢK
Ģirts Kasparāns
Pasaulē
Kašpirovska opijs tautai
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Svētdien gaisa temperatūra Latvijā sasniegs +27 grādus
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Vairāku augstskolu un institūtu vadītāji aicina premjeru atbalstīt Muižnieka apstiprināšanu rektora amatā
4 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Banka “Citadele” novērojusi ļoti lielu jauno klientu pieplūdumu
6 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
“Negribējām filmēt latviešu “Zvaigžņu karus”.” Saruna ar režisoru Uldi Cipstu
8 stundas