Kokteilis
Dzīvo

TOP 5 izcilākie pavāri saskaņā ar zodiaka zīmi: viesoties pie viņiem ir bauda0

Foto: Unsplash

Vai esat aizdomājušies, ka ir tādi cilvēki, kas neprot bez piedeguma uzvārīt kartupeļus vai piededzina pat olu, bet ir tādi, kas var pagatavot no “nekā” tik gardu ēdienu, ka nevaru atcerēties, vai kādreiz restorānā tādu esi ēdis?

Jā, arī astrologi ir pārliecināti, ka ir cilvēki, kam zvaigznēs ir ielikts talants gatavot un ir tādi, kam tas… maigi sakot, nesanāk.

Tuvojoties svētkiem, daudzi no mums dosies ciemos, bet vai zināt, kurš namatēvs vai namamāte ir apveltīt ar šo zvaigznēs ielikto pavāra talantu?

Lūk, 5 zodiaka zīmes, kas ir visizcilākie pavāri!

1. Vērsis (21.04 – 21.05)

Foto: Unsplash

Vērši ir īsti brīnumdari, mākslinieki un vienkārši lieliski pavāri. Viņi var ikvienu ēdienu pagatavot tā, it kā parasti pelmeņi būtu kaut kas izcils! Vēršu sagatavotais ēdiens izskatās un smaržo satriecoši. Nemaz nerunājot par garšu – tas ir nepārspējams. Vērši nebaidās izmēģināt jaunas receptes un viņiem vienmēr pietiek pacietības, lai tās ievērotu līdz beidzamajam sīkumam. Lieliskas Vēršiem sanāk kūkas un deserti – neko tādu jūs nekad nebūsiet pirms tam baudījis!

2. Vēzis (22.06 – 22.07)

Emocionālais Vēzis ir viens no labākajiem pavāriem pasaulē. Viņi dod priekšroku pašu gatavotam ēdienam, turklāt viņiem patīk gardi paēst. Tāpēc arī viņu gatavots ēdiens vienmēr ir ārkārtīgi gards. Īstam Vēzim virtuvē jūs vienmēr atradīsiet omītes recepšu grāmatu. Viņi mīl savas bērnības garšas un atmiņas, un netaisās tās nekur pazaudēt. Vēzis nekad nepirks zemas kvalitātes produktus, pat, lai ieekonomētu. Vienmēr izvēlēsies tikai vislabāko un gardāko.

3. Mežāzis (23.12 – 20.01)

Foto: Unsplash

Mežāži ir punktuāli un pacietīgi. Bet vēl viņi visu dara pa savam. Tāpēc arī pret gatavošanu viņi izturās ļoti nopietni. Ja reiz viņi nolēmuši kaut ko izdarīt, varat būt pārliecināts, ka tas būs izcili. Mežāži, tāpat kā Vēži, priekšroku dod mājās gatavotam ēdienam. Viņi vēlas būt pārliecināti par produktu kvalitāti un jāteic, arī par kvantitāti. Jo kas tur ko slēpt – Mežāžiem patīk ēst daudz. Ja Mežāžiem ir gaidāmi viesi, esiet pārliecināti, ka viss būs visaugstākajā līmenī – sākot no galda klājuma, beidzot ar ēdieniem.

4. Jaunava (22.08 – 23.09)

Viņi spēj virtuvē darīt brīnumus! Viņi, tāpat kā Vērši, var radīt ēdienu, kas būs ne tikai skaists, bet arī ideāli izskatīsies. Jaunavas var būt ekonomiskas, taču viņas prot taupīt naudu. Taču tikai ne tajā, kas attiecas uz ēdienu. Viņiem daudz svarīgāka ir garša, nekā cena. Jaunavas nevar izmest produktus mēslainē, tāpēc nereti vāra dažādus “virumus” – izņem visus pārpalikumus no ledusskapja un tad sākas burvestība. Viņi patiešām ir satriecoši pavāri!

5. Svari (24.09 – 23.10)

Foto: Unsplash

Svari ir izteikti individuālisti. Katra ēdienreize viņiem ir bauda un svētki vienlaicīgi. Tāpēc viņi ēdiena pagatavošanā velta ne tikai savas prasmes un pacietību, bet arī mīlestību. Viņi vēlas, lai viss sniegtu gandarījumu: no galda klājuma līdz pat ēdiena baudīšanai. Tāpēc viņi nebaidās tērēt laiku, lai izceptu gardu kūku, izcilu lazanju vai gaļas sautējumu. Pagatavot viņi var pilnīgi visu: sākot no salātiem un beidzot ar izcilu desertu. Vēl Svariem patīk eksperimentēt un izmēģināt dažādus jaunus ēdienus.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
5 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
17 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
29 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
1 stunda
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
25 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
17 minūtes