Kokteilis
Stilo

“TOP 5” grima tendences, kuras noteikti jāpaspēj izmēģināt vēl šā gada izskaņā0

Foto: kolāža kokteilis.lv

Šī ir tava pēdējā iespēja! Sākoties šim gadam, tev noteikti bija izvirzīti vairāki mērķi. Taču, iespējams, tu tomēr nesāki ēst veselīgi, tu nesāki regulāri nodarboties ar sportu un neieguvi līdz šim labāko ķermeņa formu. Neuztraucies, vēl nekas nav zaudēts! Pirms gads ir beidzies, tu vēl vari paspēt izmēģināt kādu no šogad aktuālajām grima tendencēm.

1. Violetais lietus

Foto: kolāža kokteilis.lv

Šogad aktuāli bija visi violetie toņi, jo īpaši ultravioletais. Violeto krāsu varēja manīt pilnīgi visā, tā bija aktuālu matu krāsās, kosmētikā, apģērbā un interjerā. Šogad par violetās krāsas patronesi varēja saukt pasaules slaveno dziedātāju Riannu. Violetā krāsa ir oriģināla, radoša, tā ļauj izcelties, turklāt tā ir arī ļoti klasiska. Atmodini sevī Riannu, un izmēģini kaut ko violetu, pirms šis gads ir beidzies.

2. Mazāk ir vairāk

Foto: kolāža kokteilis.lv

Rūpīgi kopta sejas āda ir īstais un vienīgais dabīga skaistuma noslēpums. Tāpēc ir īstais laiks, lai nomainītu kontūrēšanas paletes, zīmuļus un otas, lai tādējādi iegūtu pēc iespējas dabiskāku un veselīgāku izskatu. Šogad, neskatoties uz spilgtajām krāsām un košajiem akcentiem grimā, aktuāls bija arī dabisks un skaisti kopts izskats. Arī to šogad vēl vari pamēģināt, ne vienmēr nepieciešams aizrauties ar biezu grima kārtu uz sejas, ļauj ādai elpot. Izmēģini kādu mitrinošo krēmu ar toni. Tas nomaskēs sarkanos plankumus uz sejas, turklāt mitrinās ādu un padarīs to veselīgāku.

3. Mirdzi un kvēlo

Foto: kolāža kokteilis.lv

Šogad modē bija patiesi veselīgi mirdzoša āda, nevis ierastā, klasiski matētā. Matēta sejas āda rada priekšstatu, ka uz sejas uzklāta bieza pūdera kārta. Parūpējies par savu sejas ādu un uzmirdzi gaidāmajos gada nogales svētkos.

4. Spilgtas krāsas

Foto: kolāža kokteilis.lv

Esam to teikuši iepriekš un turpināsim atkārtot: viena no šā gada aktuālākajām grima tendencēm bija spilgti akcenti un spilgtas krāsas. Tā ir patiešām liela uzdrīkstēšanās grimā izmantot spilgtus acu ēnu toņus, lainerus un lūpu krāsas. Spilgtiem akcentiem izvēlies vienu konkrētu krāsu, lai neizskatītos pēc 80. gadu pusaudzes. Eksperimentē ar spilgtām acu ēnām vai neparastu lūpu krāsas toni. Šāds grims lieliski piestāvēs vecgada vakaram.

5. Lūpu spīdums

Foto: kolāža kokteilis.lv

Līdz šim grima tendenču topos visu laiku varēji atrast klasisko toņu lūpu krāsas, bet šogad, atgriežoties pa dabiska grima un koptas sejas ādas, grima tendencēs atgriezušies lūpu balzami un spīdumi. Spīdums lūpām piešķir jauneklīgu mirdzumu. Turklāt, viena no lūpu spīdumu priekšrocībām ir vizuāla lūpu palielināšana un mitrināšana.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: spēkavīrs, fitnesa treneris Raivis Vidzis kļuvis par dēliņa tēti
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skatītāju iemīļotās filmu un TV seriālu aktrises Anastastijas Zavorotņukas stāvoklis ļoti smags: ārsti vairs nevar cīnīties ar šo vēža formu
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
10 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Pašvaldības grib piespiest valdību sarunāties
58 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Valdības lēmumu dēļ Rīgas dome budžetā zaudēs 116,6 miljonus eiro
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Paziņo datus, cik valsts pārvaldē likvidētas amata vietas un cik ietaupīts
3 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Tūrisma firmas “Prieks tūre” klienti saņems kompensācijas
36 minūtes
LA
LA.LV
Sports
“Knicks” jaunais talants visvairāk vēlas “iedankot” pāri Porziņģim
45 minūtes