Vai esi dzirdējusi teicienu, ka vīrietis ir galva, bet sieviete kakls, kas to groza? Jā, šī sensenā paruna patiesībā ir ļoti patiesa – gudra sieviete spēj kontrolēt un virzīt savu vīrieti, lai cik valdonīgs arī nebūtu viņa raksturs.

Taču starp visām 12 zodiaka zīmēm ir četras, kuras kontrolēt ir ļoti viegli.

Auns

Kontrolēt vīrieti – Aunu ir visīstākais gandarījums. Auni ir absolūti nevainojami un pat naivi. Viņi tic jebkuriem sievietes vārdiem un viņiem nepatīk šaubīties. Viss, kas tev ir vajadzīgs – panākt, lai viņi darbotos – izraisi jebkādu provokāciju! Aunam vienmēr ir nepieciešams izaicinājums! Viņam ir jāaizraujas ar kādu mērķi un jāgrib to izdarīt. Šis vīrietis ar vislielāko prieku izpildīs jebkuru mīļotās sievietes vēlēšanos, it īpaši, ja šis uzdevums būs šķietami “nerealizējams”. Tev nemanāmi jāuzsver, ka viņš ir gluži vai tavs personīgais Supermens. Un Auns tev vēlēsies parādīt, ka viņš tāds patiešām ir. Šiem vīriešiem ir nepieciešami regulāri “izaicinājumi” – jo lielākā bezdarbībā viņš sēdēs, jo sliktākas kļūs jūsu attiecības.

Lauva

Foto: Pexels

Neskatoties uz savu karalisko izturēšanos, valdīt pār vīriešiem – Lauvām ir vieglāk par vieglu. Neīstus “saldus vārdus” Lauva gan atpazīs, taču īsti, no sirds nākuši komplimenti no mīļotajiem cilvēkiem – tie vienmēr trāpīs šo vīriešu sirdī. Šie vīrieši dievina viņiem izrādīto uzmanību. Tas ir kā šokolāde saldumu mīļiem. Ja tu vēlies iekarot nedalītu viņa uzmanību un mīlestību, demonstrē viņam savu attieksmi, izsaki komplimentus un nemitīgi parādi viņam to, cik lielisks viņš ir. Viņš taču ir Lauva! Atceries, ka viņiem šie uzmanības apliecinājumi ir nepieciešami regulāri. Iekarot šī vīrieša sirdi ir to vērts – tevis dēļ viņš būs gatavs iekarot džungļus un gāzt kalnus. Taču tikai tajā gadījumā, ja tu būsi patiesa. Rūpējies par viņu un mīli, viņš to novērtēs.

Svari

Svariem vienmēr lielas grūtības sagādā izvēlē. Viņi vēlas izdabāt pilnīgi visiem. Šīs zodiaka zīmes vīrieši ir pārlieku atkarīgi no apkārtējiem. Viņi var izjust pat savu bezspēcību, ja viņiem neizdodas izpatikt visiem. Tieši tas pats attiecas uz partneri. Viņi ir atkarīgi no savas mīļotās sievietes vēl vairāk. Jā, un to ir iespējams panākt, izmantojot divas metodes: palīdzēt (un reizēm pat izdarīt viņu vietā) pieņemt viņam lēmumus un iedvešot viņos vainas sajūtu. Sieviete sākotnēji var atvieglot dzīvi Svariem, ja periodiski viņu vietā pieņems dažādus lēmumus. Viņu pateicība būs neizmērojama, viņi ar lielāko prieku izpildīs visas mīļotās sievietes vēlmes un kaprīzes. Taču ar “vainas apziņu” jābūt ļoti uzmanīgai: nepārspīlējiet, jo Svarus padarīt par kompleksu māktiem cilvēkiem ir ārkārtīgi viegli. Tas, ko tu vari darīt – maigi norādi uz viņa kļūdām un iesaki risinājumu. Saprotot savas kļūmes šis vīrietis kļūs maigs kā zīds un būs gatavs uz rokām nēsāt savu sievieti.

Zivis

Foto: Pixabay

Visiem ir zināma šo zodiaka zīmju pārliekā emocionalitāte. Vīrieši – Zivis no citiem atšķiras ar savu maigumu un sentimentalitāti. Šie vīrieši ir viegli ietekmējami. Dažkārt var šķist, ka viņi jūt līdzi itin visam dzīvajam, kas dzīvo uz šīs planētas. Viņi neprot pateikt stingru “nē”. Tajā pat laikā viņi būs pirmie, kas atnāks palīgā nopietnā, sarežģītā situācijā. Šie vīrieši “izleks no ādas”, lai savu sievieti padarītu laimīgu. Lai ar viņiem spētu manipulēt, tev ir tikai jāiemācās spēlēt ar viņa emocijām. Zivīm ir bagātīga emocionāla iztēle, kas palīdz vīrietim bieži iejusties “glābēja” lomā (pat, ja patiesībā viņš tāds nav). Taču nevajag aizrauties! Tā, piemēram, ja tu nemitīgi raudot viņam kaut ko lūgsi un prasīsi – ar laiku viņš kļūs aizdomīgs, kāpēc gan tā gadījies, ka viņa sieviete nemitīgi ir “upura” lomā, kura visu laiku ir jāglābj? Esi pret viņu godīga!