Viņi nedzīvo pēc noteikumiem, viņi tos rada paši! Šo zodiaka zīmju vīrieši reti samierinās ar likteni – viņi cīnās par savu taisnību, par saviem mērķiem un pierāda savu gribasspēku. Jauneklīgā vecumā viņi šad un tad iekuļas nepatikšanās un kautiņos, bet pieaugušā vecumā – izaicina sistēmu.

1. vieta – Auns

Auns ir dzimis dumpinieks un cīnītājs! Viņš ir raksturā spēcīgs un neparasti drosmīgs. Šīs zīmes vīrieši nekad nesamierinās ar netaisnību un vienmēr cīnās par taisnību. Pat, ja viņiem draud nāves briesmas, viņi neizrāda vājumu. Šis vīrietis ir īsts dumpinieks, kas iet uz priekšu, lai kas arī nenotiktu. Vienalga, vai runa par par darbu, attiecībām vai draudzību – Auns vienmēr sevi pierādīs kā vīrieti un stipru personību.

2. vieta – Strēlnieks

Vīrietis Strēlnieks izaicina sistēmu un vienmēr cenšas “pārkāpt” noteikumus. Viņš ir tas dupminieks, kas cīnās par saviem ideāliem. Viņš ir kaislīgs cīnītājs par taisnību, neieredz jebkurus ierobežojumus, ir spēcīgs un nenogudrināms raksturā. Par viņu var tiešām teikt, ka viņš ir īsts vīrietis, kas aizstāv vājākos un jebkurā situācijā iet “uz pilnu banku”. Strēlnieks neļauj sev izrādīt vājumu un vienmēr paliek uzticīgs saviem ideāliem.

3. vieta – Skorpions

Skorpions ir dupminieks, kas nevēlas to izrādīt. Visai noslēgs tips, kurš rīkojas pārdomāti un viltīgi. Viņš mīl, lai apkārt viņam viss notiktu tā, kā viņš vēlas. Viņam ir kaislīga daba un viņš ir garā cīnītājs, kurš panāk visu, ko vēlas. Skorpionā lieliski sadzīvo prāts un emocijas. Šīs zodiaka zīmes pārstāvis nekad nepielāgosies citiem tikai tāpēc, ka tā vajag. Viņš pats pieņem lēmumus un realizē tikai to, ko uzskata par vajadzīgu.

4. vieta – Lauva

Vīrietis Lauva nevēlas “iet pavadā”, viņš ir neatkarīgs, drosmīgs un labestīgs. Lauva vienmēr vēlas būt pirmais un labākais, neatkarīgs un brīvs savos uzskatos. Viņš ir dupminieks un ļoti ietiepīgs cīnītājs, kurš jebkuriem līdzekļiem ir gatavs izcīnīt savu vietu zem saules. Vīrietis Lauva neprot piekāpties, viņš uzskata, ka viņa viedoklis ir vienīgais pareizais. Viņš ir lepns, bet vienlaikus arī pretimnākošs.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem