Kokteilis
Mīli

TOP 4 zodiaka zīmju sievietes, kuras vīrieši dievina, taču apprec citas0

Foto: Pexels

Tā vien šķiet, ka šajās sievietēs ir viss – skaists izskats, laba stila izjūta, humors un sievišķība. Un tā vien varētu šķist, ka vīrieši “krīt” pie viņu kājām. Taču paradoksāli – šīs sievietes visbiežāk izbauda mīļāko un draudzeņu statusu, taču viņas reti kad apprec. Kāpēc tā?

Astrologi skaidro, ka pie tā vainojams šo skaistuļu raksturs:

Sieviete – Vērsis

Sievietes, kas dzimušas šajā zodiaka zīmē, ir neticami talantīgas un stipras raksturā. Ja šāda sieviete ir noskatījusi kādu vīrieti, tad viņam ir jābūt “viņas” uz visiem simts procentiem un 24 stundām diennaktī. Turklāt viņa pati uzskata, ka viņas brīvības jēdziens ir neaizskarams.
Romāns ar šo efektīvo sievieti padara “vāju” jebkuru vīrieti. Taču tikai retais spēj izturēt šīs sievietes krampi un tvērienu, tāpēc bieži vien šīs sievietes ir lieliskas mīļākās, lieliskas draudzenes, bet reti – sievas.

Sieviete – Lauva

Arī šīs sievietes ir ar ļoti stipru un nelokāmu raksturu. Vīrieši, kas pretendē uz viņas sirdi, vienmēr dabū acīs dzirdēt visu to, ko viņa domā. Pat tajās situācijās, kad būtu labāk paklusēt. Šādu tiešu runu un šerpu raksturu pa spēkam turēt ir tikai visstiprākajiem vīriešiem, kas ir no visas sirds iemīlējušies šajā sievietē.

Sieviete – Jaunava

Saistītie raksti

Šīs sievietes mīļoto vīrieti vēlas pārveidot pēc savas “gaumes un patikas”. Viņas sev blakus grib redzēt tādu vīrieti, kāds viņai būtu piemērots, nevis tādu, kāds viņš ir. Ne visi stiprā dzimuma pārstāvji ir gatavi šādām pārmaiņām savā dzīvē… Ne visi viņi vēlas doties pie viņas mammas pusdienās uzvalkā ar glītu tauriņu un nekādā gadījumā no rīta neatvērt muti un nesākt runāt pirms ir iztīrīti zobi…

Sieviete – Svari

Svaru zvaigznājā dzimst tādas sievietes, kurām patīk un kuras prot pakļaut sev citus. Viņas vēl pie tam ir ļoti viltīgas, jo noskatot sev upuri, viņas neaizmirst “turēt īsā pavadiņā” mīļoto, lai nelaistu klāt citas pretendentes. Ne katrs vīrietis ir gatavs dzīvot kopā ar sievieti, domājot, ka patiesībā viņa nemaz viņam neuzticas…

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
58 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda