Kokteilis
Dzīvo

TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kas mūždien dzīvo “uz parādiem”0

Foto: Pixabay

Prasme rīkoties ar finanšu līdzekļiem nav dota katram. Dažreiz neprasme noved pie tā, ka cilvēki dzīvo nemitīgos parādos – vienu parādu atdod, bet jau nākošo aizņemas. Apburtais loks? Jā, patiešām, turklāt ir dažas zodiaka zīmes, kas ar šādu “spēju” jau ir piedzimušas!

Vērsis

Vērsim piemīt neaprakstāma spēja deleģēt uzdevumus. Tas dod viņam iespēju ik reizi “pārcelt” atbildību no sevis uz citiem. Visa problēma ir Vērša attieksmē pret naudu un mīlestībā pret ekskluzīvām lietām. Patiesībā jau viņam ļoti reti ir reālas naudas problēmu, un viņš ļoti labi prot rīkoties ar finansēm!

Dvīņi

Dvīņi ir tādi cilvēki, kam viena kāja te, cita – tur. Viņi no dzīves ņem maksimumu un grib paspēt būt visur un ar visiem. Bez tam, šīs zodiaka zīmes pārstāvji necieš skaitīt un rēķināt. Un būsim godīgi, ekonomika viņiem skan līdzīgi terminam no ķīniešu ābeces. Tā kā viņi ir raduši nemitīgi dzīvot tā kā “patīk”, viņi ir spiesti dzīvot uz parādiem, lai apmierinātu savas dzīves vajadzības. Galvenā problēma ir tāda, ka Dvīņi ir pārāk impulsīvi, lai spētu “aprēķināt” savu spēju atdot vai nopelnīt to naudu, ko ir aizņēmušies.

Lauvas

Saistītie raksti

Šie cilvēki vienmēr izskata prioritātes savam labumam, jo viņi taču mīl izsmalcinātu dzīvesveidu. Viņi ciena un novērtē vis-vislabāko! Kārtējo reizi, kad viņi ir nokļuvuši parādos, šie cilvēki diez vai saskatīs problēmu sevī un savā attieksmē, jo skaistās lietas, ko viņi atkal iekāro, aizmiglos acis…

Svari

Šie cilvēki pret naudu izturas vienkārši, taču viņi galīgi neprot naudu krāt. Bieži viņi to aizņemas, lai atmaksātu jau esošos parādus. Aizņemoties naudu kārtējo reizi viņi ne mirkli nejūt nožēlu vai kļūdas “secinājumus”, viņiem bieži vien liekas, ka tā taču dzīvo arī visi apkārtējie. Vai tad nē?

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lieliskā atmosfērā aizvadīts pirmais festivāla “BILDES 2019” koncerts
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 vienkārši veidi, kā padarīt mājīgu jauno dzīvesvietu
16 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: iecienītais stilists Aleksandrs Pavlovs nosauc TOP 9 aktuālākās rudens sezonas apavu modes tendences
16 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Klupdami krizdami uz “Expo 2020”. Latvijas dalība izstādē Dubaijā vēl nav izgāzusies
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Daugavpilī pie “Swedbank” bankomātiem izveidojušās rindas. Kā situāciju komentē banka? 1
4 stundas
LE
LETA/LA.LV
Ekonomika
Baumu anatomija – vai ir jēga nakšņot pie bankomāta?
3 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Labklājības ministre atklāj, cik milzīga ir lielākā pensija Latvijā 4
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Aizturētie tīšām izraisa ugunsgrēku Jūrmalas policijas izolatorā
4 stundas