Raksturs ir ļoti būtisks faktors attiecībās ar citiem cilvēkiem. Ir maigākas dabas cilvēki un skarbāki, un ir tādi, kas ir neizkustināmi kā klints. Izmainīt pēdējos raksturā ir teju neiespējami un, ja jāsaka godīgi – tas ir bezjēdzīgs laika patēriņš.

1. Ūdensvīrs

Padarīt Ūdensvīru par maigu un “ietekmējamu” diez vai kādam izdosies. Sākumā viņš vienkārši protestēs, bet pēc tam gluži vienkārši aizbēgs. Ūdensvīriem ir svarīgi justies brīvi, un viņi patiešām necieš, ja kāds viņus mēģina ielikt rāmjos. Ja gribat sadzīvot ar Ūdensvīru, nāksies viņu pieņemt tādu, kāds viņš ir.

2. Svari

Svari tikai pirmajā acumirklī šķiet burvīgi un sabiedriski. Patiesībā viņi ir ļoti ietiepīgi un mainīt viņus ir neiespējami, bet likt viņiem darīt kaut ko, kas viņiem nepatīk – zinātniskā fantastika. Daudz vieglāk būs pieradināt lauvu vai tīģeri, nekā Svarus.

3. Skorpions

Pamēģināt jūs, protams, varat, bet nesūdzaties par sekām. Skorpioni nemainās. Viņi necieš ierobežojumus. Turklāt neviens nekad nezina, kas viņiem patiesībā ir prātā.

4. Auns

Īsteni Auni – ietiepīgi bez robežām. Viņi nekad nesekos kāda norādījumiem, ja vien paši to negribēs. Auni nekad neatkāpjas no savām pozīcijām. Mēģinājums “piemānīt” Aunu beigsies slikti – viņš ar jums sāks sacensties ietiepībā un, ticiet, uzvarētājs ir zināms jau kopš pirmās sekundes.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem