Teju katrs kaut reizi dzīvē ir aizdomājies par to, kā tu izskaties un kā tevi redz apkārtējie, kad esi dusmīgs.  Iespējams, viņi tevi redz dusmīgu, lepnu vai ar ļoti nopietnu sejas izteiksmi. Taču, jāatzīst, ka ir cilvēki, kas izskatās dusmīgi gandrīz visu laiku.

Šīs 4 zodiaka zīmes vienmēr izrāda savu neapmierinātību un pauž savu viedokli neatkarīgi no tā, vai tas ir labs, vai slikts.  Turklāt, šo zodiaka zīmju pārstāvji izskatās dusmīgi arī brīžos, kad viņi tādi nav.

Lūk, TOP 4 zodiaka zīmes, kuras vienmēr izskatās dusmīgas:

1. vieta – Vēzis

Foto: Unsplash

Vēzis patiesībā ir definīcija vārdu salikumam “slikts garastāvoklis”. Ir nepieciešamas vien pāris minūtes, lai mierīgais Vēzis emociju varā kļūtu dusmīgs un to pamanītu visi apkārtējie. Vēzis pēc savas dabas ir ļoti temperamentīgs, kas nozīmē, ka viņu garastāvoklis var mainīties ļoti ātri. Vēzis izskatās dusmīgs no rītiem, tikko pamostoties. Tad viņš ir dusmīgs un kašķīgs, tāpēc Vēzim nepieciešams uzņemt ierasto kofeīna daudzumu. Turklāt Vēzis ir ļoti negatīvs un kritisks, arī visā labajā viņš atradīs kaut ko sliktu. Tieši tā Vēzi redz arī apkārtējie un viņa ģimenes locekļi.

2. vieta – Jaunava

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Patiesībā Jaunava vienmēr izskatās ļoti nosvērta un atturīga, viņus ir ļoti grūti sadusmot un nokaitināt, taču, kad tas notiek, labāk turēties pa gabalu no Jaunavas. Jaunavas teju vienmēr izskatās dusmīgas saspringtās situācijas un brīžos, kad viņiem nākas uzņemties kontroli par situāciju. Turklāt Jaunavām patīk kontrolēt situāciju, jo tas nozīmē, ka viņi var dot komandas apkārtējiem. Tieši šis ir iemesls, kāpēc viņi izskatās dusmīgi. Īpaši, ja kāda no norādēm nebūs izpildīta pienācīgi, tad Jaunava ne vien izskatīsies dusmīga, bet arī kļūs dusmīga.

3. vieta – Skorpions

Foto: Unsplash

Var izteikt līdzjūtību ik vienam, kura dzīvē ir kāds Skorpiona zīmē dzimušais. Skorpions tik tiešām ir dusmu pilns. Viņi vienmēr spēj savā prātā atrast kaut ko, par ko sadusmoties, tas arī rada iemeslu, ka Skorpions vienmēr ir dusmīgs. Lai gan patiesībā viņš visu laiku ir savās domās. Skorpions lieliski izpauž savas emocijas, turklāt grimases un poza ir tas, kas atspoguļo viņa garastāvokli. Skorpionam pēc dabas ir grūti uzticēties cilvēkiem, kas nav viņa mīļie un ģimenes locekļi, tāpēc viņš izskatās atturīgs, neitrāls un pat iedomīgs komunikācijā ar apkārtējiem.

4. vieta – Mežāzis

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Mežāzis visdrīzāk pat necentīsies būt labā garastāvoklī, jo izskatoties dusmīgs, viņš spēj būt daudz produktīvāks savos ikdienas darbos. Smaidu šīs zodiaka zīmes pārstāvju sejās redzēsiet patiešām reti. Tas tāpēc, ka Mežāzis vienmēr ir pārāk aizņemts un viņam vienkārši nav laika, lai dalītos ar smaidu. Mežāzis ir viena no visciniskākajām zodiaka zīmēm. Viņš vienmēr meklēs īsto brīdi lai teiktu tādas frāze kā “Es to zināju” un “Es taču teicu”.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.