Ir cilvēki, kas raduši problēmas sakni vienmēr meklēt sevī. Pat, ja viņiem ar notikušo nav nekāda tieša sakara, viņiem vienalga liksies, ka viņi pie notikušā kaut kā paši vien ir vainīgi. Vairāk šādu “vainas meklētāju” ir starp šīm 4 zodiaka zīmēm. Vai tu esi starp viņiem?

Vēzis

Šīs zīmes pārstāvji tendenciozi pārdzīvo par visu un vienmēr. It īpaši bieži viņi sevi nomoka ar domu, ka ir kādam kaut ko nodarījuši, kaut tas nemaz tā nebija domāts. Par katru vismazāko kļūdu viņi sevi kritizē un “ķidā” bez mitas. Ja nu tiešām kaut kas būs noticis ne tā viņa vainas dēļ, viņš sevi kritizēs mēnešiem ilgi.

Jaunava

Jaunava ir perfekcionisma zodiaka zīme. Jaunava domā, ka kontrolē savu dzīvi un ir pārliecināta par to. Mazākās neveiksmes gadījumā, Jaunava vaino sevi. Ja kaut kas norit ne tā, kā plānots, tad stundām ilgi viņa analīzēs, kāpēc tā notika, kur bija kļūda, turklāt jutīsies par to nelaimīga ļoti ilgu laiku.

Zivis

Bagātā Zivju iztēle, kad runa ir par kļūdām, šai zīmei nevis palīdz risināt problēmas, bet apgrūtina. Turklāt ne tikai pašu Zivju dzīvi, bet arī apkārtējo. Zivis mūždien baidās, ka kāds var ciest, ja viņas pieļaus kādu kļūdu. Neveiksmes gadījumā tik ļoti pārdzīvos notikušo, ka būs pat grūti saglabāt veselo saprātu.

Dvīņi

Iepriecināt Dvīņus ar kaut ko nav nemaz tik viegli. Viņi vienmēr visam meklē īpašu pieeju. Dvīņi var ļoti nervozēt, ja kaut kas neizdodas, kā iecerēts. Visbiežāk, vainas apziņa Dvīņiem parādās tad, kad viņi paši, nezinot, ko patiesībā grib, pieņem neapdomātus lēmumus. Šeit arī galvenā problēmas sakne.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem