Šo zodiaka zīmju pārstāvji var likties mīļi un mierīgi, tomēr patiesībā viņi vienmēr grib būt pirmie. Tie ir uzvarētāji, iniciatori un līderi, kuri vienmēr zina, ko grib. Viņi necieš dažādus ierobežojumus no malas un vienmēr visu dara pa savam. Viņu raksturs viņiem liek daudz strādāt, riskēt, sasniegt, lai būtu labākie un pirmie. Tieši viņus var dēvēt par līderiem, kas motivē daudzus cilvēkus.

Auns

Auns ir pirmā zodiaka zīme astroloģijā un ieņem pirmo vietu šajā sarakstā. Pateicoties savam raksturam, neizsīkstošajai enerģijai viņš nemitīgi kustās uz priekšu. Viņš aizvien izgudro jaunus mērķus un tos sasniedz. Šo spēku un enerģiju nav iespējams “samazināt”. Ja jūs teiksiet Aunam, ka viņš nav pirmais un viņam nekas nesanāks, viņš gluži vienkārši darīs vēl vairāk, vēl gudrāk un vēl ātrāk, lai tāds būtu.

Vēzis

Vēzis var šķist jauks un nedaudz noslēpumains, bet iekšēji tas ir milzīgs spēks. Patiesībā Vēzis ir ļoti praktisks un mērķtiecīgs. Ja viņš kaut ko ir iecerējis, tad nenomierināsies, kamēr to neizdarīs. Viņš ir ļoti disciplinēts un organizēts, kad runa ir par mērķiem. Šī emocionālais cilvēks var pārvērsties par īstu kaujas mašīnu un neapturamu līderi, kad viņam ir motivācija būt pirmajam.

Svari

Neskatoties uz savu harizmu un pievilcību, Svariem piemīt arī stingra daba un nesalaužama griba, kas viņiem ļauj sasniegt nospraustos mērķus. Šī zodiaka zīme jebkurās attiecībās pieprasa vienlīdzību un nenogurstoši cīnās par taisnību. Svari vairumā gadījumu ir darbaholiķi, kuri vienmēr cenšas izdarīt vairāk par citiem. Viņiem tāpat ļoti svarīgi ir būt intelektuāli attīstītiem.

Mežāzis

Mežāzis vienmēr cenšas radīt pamatu materiālam nodrošinājumam un veiksmei. Šīs zodiaka zīmes ambīcijas ir tik augstas, ka tikai mērķtiecīgajam Mežāzim, tās ir pa spēkam. Viņi ļoti daudz strādā, nemitīgi tiecoties pēc veiksmes un tajā viņiem palīdz viņu discilinētība, mīlestība pret darbu un atbildība. Parasti turp, kur grasās doties Mežāzis, tikt var tikai viņš.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem