Kokteilis
Mīli

TOP 4 zodiaka zīmes, kas vienmēr vēlas dominēt intīmās attiecībās0

Foto: Shutterstock.com

Dominance ir kas tāds, kas ne visiem cilvēkiem izpaužas brīdī, kad viņi nonāk guļamistabā. Savukārt ir cilvēki, kam šis dominējošais gēns ir gluži vai dabisks. Tie ir cilvēki, kas guļamistabā vienmēr vēlas kontrolēt visu notiekošo, kas nosaka to, kāda būs partneru tuvība un mīlēšanās. Šie cilvēki vienmēr vēlas būt dominējošā stāvoklī.

Šo zodiaka zīmju pārstāvji parasti par partneriem izvēlas tādus, kas pēc dabas ir pakļāvīgi un paklausīgi. Kad guļamistabā satiekas viens dominējošais tips un viens pakļāvīgais, tad šī savienība ir gluži vai debešķīga.

Noskaidro, kuras 4 zodiaka zīmes vienmēr vēlas dominēt intīmās attiecībās:

1. vieta – Auns

Auni pēc dabas ir ļoti konkurētspējīgas personības. Viņi vienmēr vēlas, lai viss notiek ātri. Brīdī, kad Auns nonāk guļamistabā, viņš atklāj savu īsto dabu. Ja Auns guļamistabā ir kopā ar savu īsto cilvēku, viņš var kļūt agresīvs, pat nedaudz rupjš, turklāt viņiem patīk neparasti un fiziski izaicinājumi guļamistabā.

2. vieta – Lauva

Lauva jau dabiski ir dzimis līderis. Viņiem patīk vadīt lielas cilvēku grupas, turklāt viņiem ir lieliskas komunikācijas prasmes. Šī iemesla dēļ, viņiem patīk būt dominējošiem arī guļamistabā. Lauva vienmēr ir ļoti pašpārliecināta zodiaka zīme un vienmēr viņi zinās, kā savam partnerim likt justies īpašam un apmierinātam. Lauva vienmēr zina, ko dara. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir lieliska iztēle, tāpēc sekss ar viņiem būs ļoti interesants.

3. vieta – Jaunava

Reālajā dzīvē Jaunava ir klusa un pasīva zodiaka zīme, turklāt varētu šķist, ka viņus pat nemaz neuztrauc seksuāla dominēšana. Kad Jaunava satiek savu īsto partneri un iegūst uzticību, viņi pilnībā pārvērtušies. Viņi ir ļoti dāsni un vienmēr pārliecināsies, ka viņu partneris ir apmierināts un gūst labsajūtu visās dzīves jomās.

4. vieta – Skorpions

Skorpions ir kaislību un emociju piepildīts. Viņi intīmos brīžos vienmēr zina, ko vēlas un nemitīgi cenšas šos mērķus sasniegt. Viņi ir gatava atdot sevi visu savam partnerim, lai šo attiecību pieredzi padarītu par neaizmirstamu. Skorpions ir līdzīgs Jaunavai, arī viņš ir dāsns un saviem partneriem vienmēr liks justies īpašiem un vienmēr gaidītiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: izvēlies mandalu – šī izvēle atklās visu par tavu personību
19 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
6 zodiaka zīmju pārstāvji, kuriem nav intuīcijas
19 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
No šodienas Latvijā pieejams YouTube Music
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
1 stunda
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm”
3 stundas
LE
LETA
Laukos
Vasaras aveņu raža šogad padevusies laba, ar rudens avenēm – švakāk
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
1 stunda
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
3 stundas