Kokteilis
Dzīvo

TOP 4 zodiaka zīmes, kas spēj apburt ikvienu. Vai tu esi starp tām?0

Foto: Pixabay

Harizma un spēja apburt ir ļoti grūti noformulējamas lietas, kas gluži vai maģiskā veidā iedarbojas uz apkārtējiem. Cilvēki, kas spēj apburt, parasti to dara jau ar pirmo acu skatienu, viņi ļoti viegli un ātri iekaro citu simpātijas, turklāt, tā vien šķiet, nedara to nemaz speciāli. Kamēr pārējiem, lai iemācītos darīt līdzīgi, reizēm paiet pat gadi, un tik un tā tas neizdodas tik dabiski.

Protams, lieki teikt, ka tiem, kas tik viegli prot iepatikties citiem un iekarot viņu simpātijas, ir vieglāk veidot veiksmīgu karjeru un privāti dzīvi. Astrologi apgalvo, ka tikai dažu zodiaka zīmju pārstāvjiem ir sastopama šī unikālā īpašība jau kopš dzimšanas – spēja apburt apkārtējos.

Un tā, kuri ir šie laimīgie?

1. Dvīņi

Šīs disciplīnas čempioni, Dvīņi patīk pat tiem, kas viņus vispār nepazīst. Nav nozīmes, cik dotos solījumus viņi ir izpildījuši un cik – aizmirsuši. Dvīņi atkal un atkal apbur cilvēkus, pierunā viņus neticamām avantūrām un tik nevainīgi atzīst savas kļūdas, kad tas šķiet tāds sīkums vien bijis. Dvīņi prot runāt par jebko un jebkurā laikā bez mazākās aiztures. Bet humora sajūta viņiem palīdz atklāt par viskautrīgākos un nerunīgākos. Viņu aizbildnis Merkūrijs Dvīņiem dāvā vieglumu, sabiedriskumu, asprātību un daiļrunību.

2. Svari

Par Svariem atbild Venēra. Tā padara viņus diplomātiskus, pievilcīgus un talantīgus. Svari jūtas sabiedrībā kā zivs ūdenī, vēl vairāk, viņi paši šo sabiedrību rada. Svari ir jebkuras sarunas meistari, un ar visiem iespējamajiem līdzekļiem izbēgt no atklātiem konfliktu tematiem. Blakus svariem komfortabli jūtas pat visbiklākie un nepieejamākie.

3. Vēzis

Šīs zīmes cilvēkus vada Mēness, kas viņiem dāvā ne tikai fantastisku intuīciju, bet arī maigumu, veiksmi mīlestībā, juteklību, labestību un maigumu attiecībās ar apkārtējiem, kas ikvienā raisa simpātijas. Vēžiem piemīt spēja radīt siltu, mājīgu atmosfēru, viņi ļoti smalki izjūt savus līdzcilvēkus katrā konkrētā situācijā. Tieši tāpēc viņi gandrīz nekad nenokļūst muļķīgās situācijās. Viņi bieži iemanto popularitāti sabiedrībā.

4. Skorpions

Skorpioniem nesagādā īpašas grūtības uzminēt citu vēlmes un sapņus. Šīs zīmes aizbildnis Plutons dāvā viņiem juteklību un turpat vai maģisku pievilcību, bet Mars – ar kaislīgu temperamentu. Skorpioni vienalga kā, bet atstāj spēcīgu iespaidu uz apkārtējiem un pat uz mazpazīstamiem cilvēkiem. Bet, ja viņiem kaut kas neizdodas kā iecerēts, tad viņi viegli sasniedz vēlamo, izmantojot dažādas sev vien zināmas metodes.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv