Kokteilis
Dzīvo

TOP 4 zodiaka zīmes, kas nekad nepadodas0

Foto: Pexels

Izlēmība, mērķtiecība, spītība – šo 4 zodiaka zīmju pārstāvji ir izcilākie šo īpašību piemēri. Tas, protams, nenozīmē, ka citiem šīs īpašības nepiemīt, tomēr tādā “koncentrācijā”, kādas tās ir šīm zīmēm, neatradīsiet nevienam citam.

Un tā, noskaidrosim, kuri tie ir!

Skorpions

Tie, kas kaut cik ir pazīstami ar kādu Skorpionu labi zina, cik izturīga ir šī zīme. Un uz pasaules nav tādas vietas, kur Skorpions nevarētu izdzīvot. Ne velti valda uzskats – situācijās, kad citas zīmes piekāpjas, Skorpions tik un tā dodas uz priekšu. Un tas ir tiesa – viņi trakos, dusmosies, bet tik un tā dosies uz priekšu. Protams, ir situācijās, kur ne spītība, ne mērķtiecība nepalīdz un ir jāpieņem notikušais tik un tā… Šādās reizēs Skorpions to “apslāpēs” sevī un neviens no malas pat nenojautīs, ka kaut kas viņa dzīvē ir noticis ne pēc plāna. Patiesībā šie cilvēki varētu uzrakstīt grāmatu par savu dzīvi un tiem pārbaudījumiem, kam gājuši cauri. Citiem no viņiem būtu ko pamācīties!

Mežāzis

Šī zīme tiek uzskatīta par visizturīgāko – savu ambīciju dēļ. Viņi nekad nevēlas padoties nekādus apstākļos, tāpēc iztur to, kas citiem nav pa spēkam. Dažkārt Mežāži varētu sevi pasargāt no dažādiem pārdzīvojumiem, ja vien to prastu, jo ne viss, “kas ir acu priekšā”, ir vajadzīgs, bet to viņi bieži nesaprot. Šī zīme zina, ka daudz ko var sasniegt ar smagu darbu, tāpēc diez vai viņiem dzīve kādreiz sagādās laimīgo loterijas biļeti. Pateicoties izpratnei, ka dzīvē par visu ir jācīnās, Mežāži var izturēt dažādas grūtības un sasniegt veiksmi. Ar gadiem viņi kļūst gudrāki, pieaugušāki un nobriedušāki un mācās atteikties no nevajadzīgiem mērķiem un tikt vaļā no cilvēkiem, kas nav tik labi, kā viņiem sākumā šķita.

Ūdensvīrs

Daudzi uzskata Ūdensvīrus par filozofiem un sapņotājiem, un pat nenojauš, cik patiesībā šī zīme ir izturīga. Viņi ir disciplinēti, taisnīgi un strādīgi. Viņi visu laiku cenšas pilnveidot sevi. Šī rakstura īpašība ļauj viņiem izturēt lielas grūtības un pārbaudījumus. Viņi saprot, ka neviens cilvēks nevar zināt visu, tāpēc reizēm viņiem ir grūti pieņemt lēmumu – padoties vai cīnīties, kā rīkoties labāk? Un te viņiem palīgā nāk praktiskā puse, sliktāk būt vairs nevar, ir jācīnās!

Vērsis

Vērši, salīdzinot ar citām zodiaka zīmēm, ir slinki. Tāpēc ir grūti izprast, kā viņi iekļuvuši šajā sarakstā. Viņi bieži vien ilgi nevar par kaut ko izlemt – darīt to vai nedarīt… Kāpēc darīt? Taču tad, kad viņi beidzot izlemj, viņi dara no visas sirds un līdz galam. Šī procesa laikā viņi var “bubināt”, būt neapmierināti ar dzīvi, taču viņi nekad nepadosies. Ja viņi grib, viņi var.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kas ātrāks – lidmašīna “Sukhoi Su-31” vai BMW M klases auto?
4 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skaistākās operu ārijas par mīlestību festivālā “Summertime” Jūrmalā
4 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Jānis Stībelis laiž klajā jaunu singlu un aicina uz jubilejas koncertu
4 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
Viens vedējs, lielāka cena. Maksa par atkritumu izvešanu var celties
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
KNAB aiztur Dobeles domes iepirkumu komisijas vadītāju
48 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: “Politiķiem ir bail šo lietu kustināt.” Uzņēmēju diskusija par atbalstu aktīvai rīcībai
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Stājies spēkā Ušakovam nelabvēlīgais spriedums strīdā ar Ķirsi
43 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Latgales mežos izvērš divas sēņotāju glābšanas operācijas
1 stunda