Nauda cilvēkiem sniedz brīvību. Ar tās naudu mēs varam realizēt savus mērķus. Tāpēc vēlme pēc bagātības patiesībā ir absolūti saprotama. Tomēr realitātē ir tā, ka vieniem cilvēkiem ir daudz naudas, bet citiem, par spīti centieniem, tā arī nekad neizdodas sasniegt savus mērķus. Starp citu, arī zvaigžņu stāvoklim šajā ziņā ir teikšana – izrādās, ka dažām zodiaka zīmēm jau “šūpulī” ir ielikta šī Visuma dāvana – naudas pievilkšanas spēks.

Noskaidrosim, kurām zodiaka zīmēm šajā ziņā ir paveicies:

Vērsis

Šai zodiaka zīmei gandrīz nekad nav problēmas ar naudu un labklājību. Vērsim labsajūta (arī finansiālā) vienmēr ir pirmajā vietā. Vērsis ir Zemes stihijas zīme, kas nozīmē, ka viņa domu gājiens ir pragmatisks un racionāls. Pārāk lieli riski un eksperimenti nav Vērša gaumē – drīzāk viņš atradīs drošu un pārliecinātu veidu, kā “pameklēt” naudu. Kas ir pozitīvi – Vērsis nemeklē pārpasaulīgu bagātību, bet viņam svarīgs ir dzīves komforts. Viņš nežēlo naudu dārgām lietām, it īpaši tām, kas attiecas uz mājas iekārtošanu. Taču nekad neaizmirst skaitīt līdzi tēriņus. Viss tiek plānots ar pedantisku tendenci. Patiesībā Vērsis savas rūpes par savu ģimeni bieži vien izrāda tieši šādā veidā – nodrošiniet viņiem konkrētu dzīves līmeni.

Jaunava

Foto: Fotolia

Jaunavas analītiskā domāšana bieži šo cilvēku domāšanu un spēju analizēt pietuvina 21.gadsimta mākslīgajam intelektam. Viņi vienmēr grib sasniegt augstākās virsotnes, un viņiem tas izdodas. Kritiskā domāšana un spēja analizēt savas kļūdas, pragmatiska domāšana – lūk, kas Jaunavu padara par supercilvēku. Šīs zodiaka zīmes cilvēki visu sasniedz ar rūpīgu plānošanu un mērķtiecīgu darbu, nevis ar viltu un krāpnieciskām shēmām. Šādus riskus Jaunava nekad nav gatava ne pieņemt, ne ielaist savā dzīvē. Dzelžaina disciplīna ir viens no galvenajiem veiksmes faktoriem. Jebkuras emocijas Jaunava ir spējīga nolikt malā, kad runa ir par biznesu, naudu un darbu.

Skorpions

Skorpioni vienmēr ir pārliecināti par savu veiksmi un saviem spēkiem. Viņi lēmumus pieņem droši un pārliecinoši. Bet nauda viņus par to mīl. Skorpioni, tāpat kā Jaunavas, nemitīgi attīstās un aizvien vēlas sasniegt augstākas virsotnes. Tāpēc viņi vēlas vislabāko, visdārgāko. Lai sasniegtu nosacītu dzīves komfortu un labklājību, viņi ir gatavi “iet pāri līķiem”. Viņi prot investēt naudu, “sajūt” pareizo laiku, kad to darīt. Atšķirībā no racionālajām Jaunavām, Skorpioni bieži balstās uz savu intuīciju. Pa karjeras kāpnēm Skorpions kāpj ātri, viegli iznīcinot konkurentus. Biznesā parāda sevi kā spēcīgi līderi, ieņem dominējošu pozīciju un ar laiku kļūst par vadītājiem. Skorpioni pievelk milzīgas naudas summas.

Foto: Pexels

Mežāzis

Mežāzis pat domu nepieļauj par to, ka varētu “stāvēt” vienā vietā. Viņi mērķtiecīgi strādā, racionāli rīkojas ar naudu un sasniedz savus mērķus. Praktiskais Zemes stihijas prāts palīdz viņiem naudu arī iekrāt. Pareizs dzīvesveids arī nosaka prioritātes attiecībā pret naudu. Nauda Mežāzim ir vajadzīga nevis kā “lieta”, bet kā savu mērķu sasniegšanas veids: viņš grib ieņemt augstas pozīcijas sabiedrībā. Tas nozīmē: kāpt pa karjeras kāpnēm, gadiem ilgi veidot savu reputāciju. Savus mērķus izvirza jau jaunībā, un visus savus spēkus velta to sasniegšanai.