Kad mēs domājam par izlēmīgu, stingra rakstura cilvēku, ko jūs parasti iedomājieties? Iespējams, jūs atcerieties kādu filmu varoni, kas par spīti visam tomēr sasniedz savus mērķus? Vai jums reizēm ir sajūta, ka pats nekad tā nespētu, jūsu lēmumus bieži ietekmē dažādi blakus faktori? “Ko padomās par to mani draugi?”, “Ja nu man nekas nesanāks un es cietīšu neveiksmi?”, “Pārāk daudz šķēršļu, lai to izdarītu” – dzirdētais šķiet pazīstami?

Tad, lūk, astrologi ir nosaukuši 4 zodiaka zīmes, kas sev šādus jautājumus neuzdod nekad – ja viņi kaut ko izlemj, viņi rīkojās – šos cilvēkus varētu apzīmēt kā “cietus riekstiņus”.

Mežāzis (20. decembris līdz 19.janvāris)

Ar Mežāzi joki mazi. Laikā, kad citas zodiaka zīmes meklē sev morālu “atbalstu” draugos, ģimenē un kolēģos, Mežāzi vienkārši rīkojās. Un, ja godīgi, viņiem ir pilnīgi vienalga, ko jūs par viņiem domājat.

Nelokāmais, nesatricināmais Mežāzis, jāpiekrīt, daļēji ir uzspēlēta maska, ko viņš ikdienā valkā, bet tas tomēr ir lielisks veids, kā sevi pasargāt no cilvēkiem, kas cenšas viņu ietekmēt.

Ūdensvīrs (20.janvāris – 18.februāris)

Ūdensvīrs bieži rīkojas pēc saviem ieskatiem tikai tāpēc, ka ir vīlies cilvēkos. Patiesībā viņi ir ļoti draudzīgi un sabiedriski, bet dažkārt viņu uzticību nodod un viņi ir vīlušies. Tas, savukārt, apkārtējos rada iespaidu, ka Ūdensvīri ir “neriktīgi”, kaut gan nemaz nav paspējuši viņus tā pa īstam iepazīt.

Ūdensvīrs var būt rupjš un netaktisks, ja jūs apšaubīsiet viņa lēmumus, jo viņš tāpat, arī bez jūsu viedokļa, ļoti labi zina, ko un kāpēc viņam vajag. Un izdarīs to.

Auns (21.marts līdz 19.aprīlis)

Auns ir kā “skabarga pakaļā”. Viņš var šķist stiprs un pat draudīgs, taču patiesībā iekšienē bieži vien dzīvo pavisam citi Auni.

Līdzīgi kā supervaroņu filmās, Auni savu spēku izmanto tikai noteiktos gadījumos un vissliktākais ir tas, ka viņi to izmanto tikai sev izdevīgiem mērķiem.
Auns var būt atturīgs, bet ļoti tiešs – ja ko vajag, tad tas ir jādara. Citu cilvēku viedoklis? Kuru tas interesē? Iespējams, ka kādu citu, tikai ne pašu Aunu.

Vērsis (20.aprīlis – 20.maijs)

Vērsis ārēji šķiet stingrs un nelokāms, taču par viņu var teikt – netiesā vīru pēc cepures.
Vērša spēks parādās tajos brīžos, kad viņš iestājas par to, ko mīl, jo viņam nav nekā svarīgāka kā mīlestība šajā dzīvē.

Pietiktu tikai ieminēties, ka kāds viņa tuvajiem cilvēkiem kaut ko ir nodarījis vai pateicis, jūs sekundes simtdaļā Vērsī atmodināsiet tādu zvēru, ka Brūsa Villisa varonis filmā “Cietais rieksts” jums liksies pasaciņas.