Mūsdienās ir “ierasti” izlikties – izlikties labākiem sociālajos tīklos, izlikties gudrākiem un pieredzējušākiem darbā, izlikties draugu lokā un reizēm pat ģimenē. Taču šiem cilvēkiem patīk patiesība, lai arī cik skarba un rūgta tā reizēm nebūtu. Astrologi noskaidrojuši, kuri ir tie zodiaka zīmju pārstāvji, kas dzīvē kategoriski atsakās nēsāt maskas.

1. vieta – Vēzis

Vēži dzīvo pēc saviem iekšējiem, stingriem morāles principiem: viņi neieredz melus un necieš cilvēkus, kas izliekas. Viņi ir ļoti empātiski un emocionāli pēc dabas, bet tas nozīmē, ka jebkurš Vēzis saprot, cik ļoti postoši ir meli. Tāpēc Vēži savā dzīvē no tiem izvairās no visa spēka, kā arī no cilvēkiem, kam patīk izlikties.

2. vieta – Lauva

Lauvas ar lielām aizdomām izturas pret nepatiesiem cilvēkiem, pateicoties savai ekstravertajai dabai un vēlmei būt uzmanības centrā. Šie cilvēki ir atklātas personības un ierasti neslēpj savas emocijas, tāpēc nevar saprast, kāpēc citi cilvēki grib nēsāt maskas, slēpjot savu patieso būtību. Melus un izlikšanos viņi uztver kā personīgu apvainojumu, un reaģē aizkaitināti, ja kādu pieķer melos.

3. vieta – Skorpions

Skorpioni ir staigājoši melu detektori. Viņi jūt izlikšanos uz līdzenas vietas un absolūti izvairās kontaktēties ar tādiem cilvēkiem. Tipisks Skorpions izlikšanos un apmānu uztver kā vājuma pazīmi, tāpēc viņam nekad nebūs ne mazāko šaubu, vai pārtraukt attiecības ar cilvēku, kurš ir vājš un nepārliecināts par sevi.

4. vieta – Ūdensvīrs

Šīs zīmes pārstāvji ir pacietīgi un saprotoši, spējīgi redzēt abas vienas situācijas puses. Protams, Ūdensvīrs sākumā centīsies saprast un piedot, un, ja iespējams, dos iespēju arī vainīgajam attaisnoties. Tomēr, ja melotājs cietīs neveiksmi un turpinās šādu pat taktiku, tad Ūdensvīrs šo cilvēku vienkārši izsvītros no savas dzīves. It kā nekad tāds nebūtu eksistējis.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem