Kokteilis
Dzīvo

TOP 4 zodiaka zīmes, kas dusmās ātri aizsvilstas un neprot tās kontrolēt0

Foto: Pexels

Patiesībā šiem cilvēkiem gluži vienkārši ir mazāk pacietības nekā citiem. Viņi ir apveltīti ar tādu raksturu, kas ir mazāk noturīgs stresa situācijās – kaitināt viņus patiešām nav prāta darbs – aizsvilsies viens divi kā sērkociņš!

Interesanti, ka tās visas nebūt nav Uguns stihijas zīmes!

Auns

Vienīgais, kas jums ir jāatceras, kad runa ir par Auniem – viņi ir ārkārtīgi ambiciozi, viņiem ļoti patīk risks, bet gandrīz nemaz nav pacietības. Īsumā tas arī izsaka visu par šiem cilvēkiem. Savukārt, ja kaut kas neizdodas kā plānots, viņi tūlītēji aizsvilstas, pie tam par to vaino visu apkārtējo pasauli, tajā skaitā – cilvēkus, kas tobrīd ir redzeslokā. Tas nozīmē – tad, kad Auns dusmojas, centies viņam netrāpīties ceļā. Vislabākā taktika – ļaut viņam dažas reizes ietriekties ar “pieri sienā”, lai norimstas.

Vēzis

Pārsteigums, vai ne? Emocionāli trausla un šķietami maiga zodiaka zīme, taču Vēža dusmas ir kaut kas prātam netverams. Ja neesat tās nekad redzējuši, esat tikai ieguvēji! Vēzis dusmās var būt patiesi iznīcinošs – it kā nepietiktu ar to, ka, pirmkārt, viņš bieži savas emocijas neizpauž pat saviem vistuvākajiem cilvēkiem, otrkārt, paturot sevī šīs sajūtas, tās tikai pieaug augumā un niknumā, un kad izlaužas… tad zaudētāji ir visi – ieskaitot pašu Vēzi, kurš pēc tam notikušo ļoti pārdzīvos.

Lauva

Šie cilvēki ir ārkārtīgi lepni. Taču arī jūtīgi. Viņi var sarīkot īstu histēriju, kad apkārtējiem šķiet – vai tiešām bija jāuztaisa tāds skandāls par tādu nieku? Iespējams, jums tas šķiet nieks, bet viņiem ne! Ja runa ir par kaut ko, kas Lauvām ir svarīgs, tad viņi nekad nebaidīsies izrādīt savas dusmas un attieksmi tūlīt, negaidot ne mirkli. Īpašas dusmas no Lauvām iespējams sagaidīt tad, kad kādam ir nejauši (kurš gan apzināti to darītu?) aizvainot Lauvas pašlepnumu.

Skorpions

Skorpionam piemīt viena ļoti nelāga un diemžēl ļoti, ļoti postoša rakstura īpašība – viņi dusmas sevī spēj glabāt gadiem ilgi un nekad, nekad neaizmirst pāridarījumus. Patiesībā Skorpioni ir sirsnīgi un atsaucīgi cilvēki taču, ja gadās viņus aizvainot vai sastrīdēties, sekas būs postošas. Lai no tā izvairītos, jāatceras, ka Skorpioniem patīk visu darīt pa savam prātam, tāpēc tajos gadījumos, kad klaji viņiem nepiekrīti, pasakiet savu viedokli, bet necentieties to pierādīt un apstrīdēt – pretējā gadījumā iegūsiet ienaidnieku uz mūžu.

LA.lv