Ir tādi cilvēki, kuriem pašiem laiku pa laikam ir sajūta, ka kaut kā viņiem pietrūkst, tā teikt, dažādās situācijās gribās “piešaut pipariņu” un likt paaugstināties adrenalīna līmenim asinīs. Tas ne vienmēr ir saistīts ar, piemēram, ekstrēmiem sporta veidiem, tās var būt arī gluži ikdienišķas, toties šķietami neprātīgas situācijas. Piemēram, negaidīts lēmums (reizēm pašam sev par pārsteigumu) un tamlīdzīgi.

Viņi tādi ir jau kopš bērnības. Dažkārt viņu vecāki atzīstas, ka bērnībā ar viņiem bijis grūti tikt galā, jo šie bērneļi izmantojuši savu radošo potenciālu, darot lietas, par kurām pieaugušie parasti nav ļoti iepriecināti.

Un, tā, piecas zodiaka zīmes, kurām visu dzīves laiku ir sajūta, ka uz pleca sēž velniņš un skubina uz neprātībām:

Auns

Auns jau pēc dabas ir ļoti karstasinīgs, straujš un ietiepīgs, tāpēc it kā viņu redzēt šajā sarakstā nevienam tas neliekas liels pārsteigums. Bērnībā Auni parasti pārbauda vecāku pacietību ar savu spītību un ietiepību, bet pieaugot viņi turpina darīt to pašu, plus vēl izvēloties ekstrēmas nodarbes – klinšu kāpšana, lekšana ar izpletni, braukšana ar motocikliem, rallijs un vispār “jo trakāk un ātrāk, jo labāk.” Protams, tas vairāk attiecas uz vīriešu kārtas Auniem, sievietes (par laimi) tomēr ir nedaudz mierīgākas, cik nu Auna zvaigznājā dzimušam cilvēkam var piedēvēt vārdu “mierīgs”.

Dvīņi

Dvīņi neleks ar izpletni, lai piepildītu savas ilgas, taču viņi visu dzīvi mēdz pieņemt dažādus lēmumus un rīkoties tā, ka citiem tas ir lielais jautājums. Dvīņi tāpat nav raduši dalīties savās pārdomās ar citiem – viņi lēmumus (pat tādus, kas sagriež kājām visu viņu dzīvi) pieņem paši, nekonsultējoties ne ar vienu – pat vistuvākajiem cilvēkiem. Vai viņi to mēdz nožēlot? Dažkārt, jā, taču viņi to nekad sev “skaļi” neatzīst, ka ir kļūdījušies. Šie cilvēki visu savu dzīvi nodzīvo ar pārliecību, ka tas, ko dara viņi, vienmēr ir pareizi un nevienam nav tiesību to apšaubīt.

Vēzis

Šī topa pārsteigums, vai ne? Taču Vēžus ļoti spilgti raksturo teiciens “tie klusākie ūdeņi ir tie dziļākie”. Jau kopš agras bērnības Vēzim ir pilnīgi skaidrs viedoklis par visu, kas ir viņam apkārt un ticiet vai ne, bet neviens nevar likt viņam to mainīt. Ja, piemēram, bērnībā mamma teiks, ka kāda kleita ir ļoti skaista un tā ir jāvelk uz viesībām, Vēzis (atšķirībā no Auna) to kleitu uzvilks, taču viedokli par to, ka viņam tāpat tā kleita nepatīk, nemainīs. Vēzim pieaugot, viņš savu pasauli būvē izturīgu – tikai retajam izdodas pārkļūt pāri tās mūriem. Bieži pat vistuvākie cilvēki nenojauš, cik patiesībā “traks” var būt Vēzis. Jā, šai zīmei ir gana liela izturība un ilga pacietība, taču tad, kad tā beidzās… Labāk to nepārbaudīt!

Skorpions

Traks kopš dzimšanas! Līdzīgs Aunam, kam patīk darīt trakas lietas jau bērnībā (attiecas gan uz puikām, gan meitenēm), taču ir gana saprātīgi. Tas nozīmē, ka vecāki var būt nedaudz mierīgāki, jo par spīti tam, ka mazais Skorpions var “draudēt”, ka pārstās apmeklēt skolu, jo tā viņam nepavisam nepatīk, viņš to, visticamāk, nedarīs. Pieauguši Skorpioni, protams, ir daudz bīstamāki – ir ārkārtīgi grūti izpelnīties viņu uzticību un labvēlību. Jo lielajā vairumā gadījumu viņiem gluži vienkārši nepatīk citi cilvēki. Viņi ir pašpietiekami. Kam viņiem citus, ja ir labi tāpat? Ja nu tomēr jūs esat iekļuvis tajā zelta sarakstā, kas ir īsts Skorpiona draugs, nekad nenododiet viņu ticību, jo tas jums var maksāt ļoti, ļoti dārgi.