Kokteilis
Dzīvo

TOP 4 visslinkākās zodiaka zīmes: viņi spēj nedarīt neko ļoti ilgu laiku0

Foto: Pexels

Atzīsim, mums visiem patīk dažkārt ļauties slinkumam un dienu pavadīt nedarot pilnīgi neko. Taču astrologi uzskata, ka mūsu vidū ir tikai 4 zodiaka zīmes, kas ir apveltītas ar īpašu daudzumu slinkuma.

Noskaidrosim, kuri tie ir?

Vērsis

Foto: pexels

Ja Vērsis šodien ir izlēmis neko nedarīt, viņu no šīs ieceres nekas vairs nespēs atrunāt. Problēma gan ir tā, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji ļoti mīl kvalitatīvas un smalkas lietas un labi nodrošinātu dzīves līmeni, kas nozīmē, ka viņiem ir jāveltī savas pūles, lai to sasniegtu.
Taču tad, kad Vērsis būs pārliecināts, ka viņa labklājībai nav nekādi draudi, turklāt viņam ir iekrājumi “melnām dienām” , tad arī viņš atļausies būt tieši tik slinks, cik viņš ir patiesībā.

Zivis

Zivīm bieži ir jāveltī lielas pūles, lai viņi uzvarētu savu slinkumu. Patiesībā viņiem riebjas aktīvas darbības, tāpēc viņi ir iemācījušies pa dienu darbus sadalīt tā, lai jāstrādā būtu pēc iespējas mazāk.
Melanholiski, nesteidzīgi, šiem cilvēkiem patīk daudz runāt, bet maz darīt.
Taču ir arī kāda pārsteidzoša puse – Zivis ir tik slinkas, ka viņām droši var uzticēt vissarežģītākos darbus: viņi noteikti atradīs veidu, kā šo darbu izdarīt tā, lai tam būtu jāveltī minimāla piepūle. Turklāt izdarīs viņi to ļoti kvalitatīvi, lai nebūtu viss jādara vēlreiz.

Lauva

Foto: Pexels

Lauvām daba ir dāvājusi spēju visparastāko slinkumu padarīt par mākslu. Lauvas ar tik svarīgu izskatu var nedarīt “neko”, ka citiem mute neatvērsies nosaukt to par slinkumu.
Vislielākās raizes Lauvām sagādā ikdienas rūpes. Šajās reizēs viņi izdomās tūkstošiem atrunu, lai tikai tiktu vaļā no mājas darbu darīšanas.
Cīnīties ar viņu slinkumu var tikai vienā gadījumā: aizskarot viņu lepnumu! Ja pateiksiet, ka, piemēram, slinkums no Lauvas viņu padara par neko nevarošu kaķēnu, kas ir tikai to vien spējīgs kā visu dienu gulēt. Ticiet, nepaies ne dažas minūtes kā Lauva skries, kārtos, mazgās un darīs visus citus, viņuprāt, garlaicīgos pienākumus.

Ūdensvīrs

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem patīk ļauties slinkumam, tiesa, viņi to sauc par savas pasaules “izzināšanu”. Viņiem ļoti raksturīgi ir sapņot par lielām lietām un darbiem, taču viņi nekādi nevar pieķerties reālām darbībām, lai sapņus padarītu par īstenību.
Patiesībā šīs zīmes pārstāvji bieži vien ir arī gana bezatbildīgi un apkārtējiem ir jāveltī nemitīgas pūles tam, lai viņi savu iesākto darbu pabeigtu. Ūdensvīriem patīk radošas un “brīvas” profesijas, kas neprasa no viņiem striktas atskaites un pārlieku viņus neierobežo.
Viņiem patīk izdabāt savām “vājībām”, taču viņi necieš, ja kāds atļaujas uz tām norādīt.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Laika apstākļu dēļ pārcelts Summer Sound iesildīšanās pasākums ar Ozolu
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā atbrīvoties no 7 liekām lietām ceļasomā?
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Arī ap privātmāju cilvēks joprojām ceļ sētu.” INTERVIJA ar Valsts robežsardzes priekšnieku Gunti Pujātu
1 stunda
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Ilze Kuzmina: Vai laižot latiņu aizvien zemāk, ir iespējams celt izglītības kvalitāti?
2 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 1
6 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
Kariņš: Sabiedrisko mediju jomā nevar dzēst tikai “ugunsgrēku”
15 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
7 stundas