No psiholoģiskā viedokļa par vislabākajiem vecvecākiem varētu uzskatīt tos cilvēkus, kas ne pārāk daudz kontrolē savu bērnu un mazbērnu dzīvi, tomēr ļoti rūpējas par saviem mazbērniem un nekad neatsaka palīdzību, kad tā tiek lūgta.

Starp zodiaka zīmju pārstāvjiem tikai dažas zīmes atbilst šiem kritērijiem. Astrologi šīm zīmēm pelnīti piešķīruši titulus “supervecmāmiņas” un “supervectētiņi”.

Zivis

Foto: Pixabay

Zivis, it īpaši sievietes, briedumā kļūst par klasiskām vecmāmiņām. Viņas ar prieku nodarbojas ar mājas darbiem, cep pīrāgus, marinē gurķīšus ziemai un ada zeķītes mazbērniem. Gudrās Zivis zina, kad ir jādod padoms, bet kad – jāpaklusē. Ģimenē tieši Zivis bieži ir tie cilvēki, kas prot samierināt divas strīdu puses. Zivīm ļoti patīk rūpēties par saviem mazbērniem, viņas arī nekad neuztraucas, vai pārāk nelutina viņus – tāpēc jau mazbērni ir domāti!

Strēlnieks

Foto: Pexels

Strēlnieka zīmē dzimušie cilvēki, it īpaši sievietes, atbilstošā vecumā kļūst par supervecmāmiņām – teicamniecēm. Redzēt viņas “tērzējam” bezdarbībā ar citām omītēm būs praktiski neiespējami, jo viņas grib izbaudīt visu, ko dzīve piedāvā – iekārtot savu puķu dārzu, izlīmēt istabā jaunas tapetes, uzcept jaunas receptes torti, ceļot un lutināt mazbērnus. Kas nav mazsvarīgi – ar viņām ir viegli sadzīvot arī vienā teritorijā, jo gadi nebojā viņu raksturu. Mazbērni paši grib pavadīt pēc iespējas vairāk laika kopā ar omīti vai opīti Strēlnieki, jo viņi vienmēr būs pabaroti, aprūpēti un samīļoti.

Vērsis

Foto: Pixabay

Vēršiem piemīt kāda brīnišķīga īpašība – viņi prot cienīt citu cilvēku personīgo telpu. Viņi nenāks pie jums ciemos bez brīdinājuma vai neienāks jūsu istabā bez pieklauvēšanas, ja dzīvosiet vienā mājā. Viņi nemācīs jums, kā pareizi gatavot ēst vai kāpēc trauki jāmazgā tieši ar to mazgāšanas līdzekli. Un tas viņiem pilnīgi nekādi netraucēs saglabāt brīnišķīgas attiecības ar saviem bērniem un mazbērniem. Viņi bieži ir gatavi pietaupīt naudiņu, lai palutinātu mazbērnus ar kādu dāvaniņu. Vērši var būt stingri, var prasīt no mazbērniem disciplīnu, taču viņi vienmēr ir patiesi un godīgi.

Auns

Foto: Unsplash

Auni arī dzīves briedumā saglabā savu aktivitātes līmeni un enerģiskumu. Viņiem pietiek spēka ne tikai apdarīt mājas darbus, bet arī auklēt mazbērnus, un ļauties saviem hobijiem. Jaunajai paaudzei nebūs laika garlaikoties kopā ar opīšiem vai omītēm Auniem – viņi kopā smiesies, dosies makšķerēt, kurinās ugunskuru, vārdu sakot, garlaicīgi nebūs nekad. Auni arī sirmā vecumā bieži saglabā ģimenes galvas pozīciju, jo ir dzīvesgudri un var dot padomu kā bērniem, tā arī mazbērniem. Ieklausieties viņu padomos, tas ir to vērts!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem