Kokteilis
Dzīvo

TOP 4 viskareivīgākās sievietes saskaņā ar zodiaka zīmi0


Kadrs no kinofilmas “Kareive Džeina” ar Demiju Mūru galvenajā lomā.
Kadrs no kinofilmas “Kareive Džeina” ar Demiju Mūru galvenajā lomā.
Foto: Ekrānuzņēmums

Šīs sievietes reti kad dzīvo savu dzīvi “pa straumei” – viņas labi zina, ko grib un kā sasniegt savus mērķus. Viņas nebaidās no grūtībām un izaicinājumiem. Savām bailēm skatās tieši acīs un mācās no savām neveiksmēm. Viņas jūtas stipras arī bez vīrieša, jo viņas ir drošas, ka visu savā dzīvē var sasniegt pašas. Īstas cīnītājas!

Skorpions

Šīs zīmes pārstāves pēc rakstura ir ļoti kaislīgas, parasti viņām piemīt pasakaina sievišķīga harisma. Taču iekšēji viņas ir spēcīgas, pašpārliecinātas, īstas cīnītājas, spējīgas apiet daudzus vīriešus konkurencē par vietu zem saules. Viņu trūkums ir vēlme “valdīt”, diemžēl arī ģimenē un attiecībās ar tuviem cilvēkiem, kas bieži noved pie dažādām problēmām ar mīļoto cilvēku un citiem tuviniekiem. Skorpions – mamma ir kā dēle, kas piesūkusies savam “upurim” un ne par ko negrib savu bērnu atlaist. Atcerieties, bērni nav jūsu klons – viņi dzīvo paši savu dzīvi ar savām tiesībām uz laimi.

Jaunava

Jaunava savukārt ir pilnīgs pretstats Skorpionam. Visbiežāk šīs zīmes sievietēm pietrūkst sievišķības un valdzinājuma. Viņas reti ir romantiskas, viņas nekad nelido mākoņos, vienmēr skaidri zina, ko vēlas, no daudzām sievietēm atšķiras ar savu loģisko domāšanu un pragmatismu. Tiklīdz runa ir par simpātijām vai romantiku, viņa apmulst, jo absolūti neprot koķetēt un flirtēt, taču viņas var kļūt par lielisku draugu un atbalstu vīrietim visa mūža garumā.

Strēlnieks

Sievietes – Strēlnieki, it īpaši attiecībās, uzvedās mats matā kā vīrieši. Viņām vispār dzīvē, attiecībā uz daudzām lietām, piemīt tipiska vīrišķīga domāšana. Parasti sievietes izjūt vajadzību pēc mīlestības un ģimenes, tikai ne Strēlnieki. Apprecēties un kļūt par māti viņas parasti vēlas salīdzinoši vēlā vecumā, toties visvairāk par visu pasaulē viņas vēlas izzināt pasauli, ceļot un nebūt ierobežotas – ne attiecībās, ne arī kā citādi.

Auns

Šīs zīmes pārstāves var atpazīt pēc spēka, neatkarības un mērķtiecības. Viņas nekad neizdosies “ieslēgt” mājā un padarīt viņas par mājsaimniecēm. Viņām ir tik lielas ambīcijas, ka dažkārt tās ir krietni vērienīgākas kā dažam labam vīrietim. Mātes un sievas lomu bez “ieguvuma” sev, viņas neizskata kā variantu. Šo sieviešu dzīves ceļā var būt dažādi šķēršļi, jo arī raksturs viņām nav “medusmaize” – te viņas var savas intereses aizstāvēt diezgan agresīvā veidā, te negaidīti tikt vaļā no kāda cilvēka, kas “sācis krist uz nerviem”.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: izvēlies mandalu – šī izvēle atklās visu par tavu personību
19 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
6 zodiaka zīmju pārstāvji, kuriem nav intuīcijas
19 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
No šodienas Latvijā pieejams YouTube Music
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
1 stunda
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm”
3 stundas
LE
LETA
Laukos
Vasaras aveņu raža šogad padevusies laba, ar rudens avenēm – švakāk
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
1 stunda
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
3 stundas