Kokteilis
Dzīvo

TOP 4 visgrūtāk audzināmie un visnekontrolējamākie bērni saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: Pixabay

Bieži var dzirdēt, kad kāds tētis vai mamma sūdzas par savu bērnu nedarbiem vai kad kāda skolotāja teic: “Manas acis tādu bērnu vēl nav redzējušas!”. Astrologi gan uzskata, ka tādi bērni dzimst tikai četrās zodiaka zīmēs.

Un, tā, vai esat starp šiem laimīgajiem vecākiem?

Ūdensvīrs

Foto: Pixabay

Šie bērni ir ļoti radoši, ļoti ziņkārtīgi, viņi vienmēr vēlas visu izzināt, apgūt un apskatīt – jā, arī tiešā nozīmē. Tamdēļ diezgan bieži viņi iekļūst arī dažādos negadījumos, jo uzkāpt kokā, lai paskatītos kaimiņu sētā vai ielīstu kādā bedrē, lai paraudzītos, cik ātri no tās var izkļūt. Viņiem piemīt arī ietiepība, kas nekur nepazūd arī tad, kad viņi pieaug. Taču kopumā viņi ir mīļi, klusi bērni ar lielu iekšējo es.

Auns

Foto: Unsplash

Bērns – Auns nepakļausies nevienam, pat saviem vecākiem, bet reizēm viņš rīkojas tikai tāpēc, lai pierādītu vēlreiz un vēlreiz, cik neatkarīgs viņš ir. Lai gan šiem bērniem parasti nepiemīt agresīva uzvedība, viņu neremdināmā ziņkārība un ietiepība var izvest no pacietības pat vispacietīgākos vecākus. Toties tas, ko mazais Auns demonstrē jau kopš bērnības, viņam saglabājas visu dzīvi – viņi iet un uzvar, un tas, piekritīsiet, nebūt nav maz!

Dvīņi

Foto: Unsplash

Dvīņi ir tie bērneļi, par kuriem mēdz teikt: “Pa vienu ausi iekšā, pa otru – ārā.” Viņus var par kādu nedarbu rāt arī desmit reižu, viņi to aizmirsīs uzreiz, kā jūs būsiet izgājuši no istabas. Bet, kad viņus pieķer nedarbos, viņi vai nu melo vai izvairās, lai par katru cenu izvairītos no pelnītā soda.

Skorpions

Foto: Unsplash

Ugunīgais Skorpions ir kā mazs vulkāns, kas gatavs eksplodēt katru reizi, kad kaut kas nenotiek pēc viņu prāta. Dažkārt mazie Skorpioni jau agrīnā vecumā ir ļoti ļaunatminīgi un atriebīgi, var ilgi, ilgi atcerēties dažādus atgadījumus, tajā skaitā arī tās reizes, kad vecāki viņus par kaut ko ir sodījuši.

 

LA.lv