Kokteilis
Mīli

TOP 4 taktiski veidi, kā atteikties no mīlēšanās0

Foto: Shutterstock

Lai tavs vīrietis neuztvertu atteikumu no seksa kā personīgu aizvainojumu un triecienu viņa vīrišķībai, ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizos vārdus, ja reiz esi izlēmusi atteikties no mīlēšanās ar viņu.

1. Izvēlies alternatīvu

Jebkuras problēmas risinājumam var izvēlēties alternatīvas. Ja kaut kādu iemeslu dēļ tu nevēlies nodarboties ar seksu, piedāvā viņam alternatīvu: palutini viņu kādā citādā veidā – piemēram, piedāvā viņam erotisko masāžu vai orālo seksu. Taču arī atteikuma “skādi” nevajadzētu pārvērtēt, jo tev vienmēr ir tiesības atteikties no intīmās tuvības, ja tu to nevēlies.

2. Ne šobrīd

Vīrieši patiesībā ne tik lielu nozīmi piešķir atteikumam kā tādam kā tam, ka tu varētu atteikties no tuvības ar viņu arī turpmāk. Paskaidro mīļotajam sava atteikuma iemeslu – kāpēc nevēlies to darīt. Piemēram, saki, ka vēlēsies to pēc dažām stundām, kad būsi mazliet atpūtusies pēc intensīvas darba dienas vai smaga treniņa sporta zālē.

3. Paskaidro!

Visu, kas ir saistīts ar mīlēšanos, vīrieši uztver kā tiešu sakaru ar savu vīrišķību un spēju tevi apmierināt. Tāpēc, kad tu viņam saki “nē”, ir ļoti svarīgi paskaidrot, ka tas nav viņa dēļ un lai cik banāli nebūtu iemesli tos paskaidrot, piemēram, tev sāp vēders! Par šādu atzīšanos nav jākautrējas un tas ir daudz pareizāk nekā melot viņam vai tēlot orgasmu.

4. Nekad neizmanto seksu kā ieroci pret viņu

Atceries, ka nekad un nekādos apstākļos tu nedrīksti izmantot seksu kā manipulācijas veidu. Nekad un nekādos apstākļos – šis ir patiešām zemisks solis. Nedrīksti viņu ar atteikumu ne šantažēt, ne sodīt!

LA.lv