Kokteilis
Stilo

TOP 4 populāras kļūdas, kas ļoti kaitē sievietes skaistumam0

Foto – Shutterstock

Vai patiešām ir vērts izmantot tonālos līdzekļus, tie taču tik ļoti bojā ādu? Varbūt ir vērts paturēt ilgāk sejas masku, jo tas būs efektīvāk? Un citas izplatītas, bet ļoti briesmīgas kļūdas skaistumkopšanā, ko ikdienā pieļauj teju katra otrā sieviete.

Lūk, 4 izplatītas, bet ļoti nepareizas kļūdas, ko pieļauj sievietes:

Kļūda Nr. 1: doties gulēt ar grimu

Nakts laikā tava āda, atšķirībā no tevis pašas, neguļ, bet aktīvi darbojas. Procesi kļūst aktīvāki, bet poras – paplašinās. Tāpēc visi tie līdzekļi, kas tiek uzklāti uz sejas ādas, dodoties pie naktsmiera – piemēram, nakts krēmi, ir efektīvi. Tieši tāpēc ir ārkārtīgi bīstami doties gulēt ar to kosmētiku, kas uz tavas sejas ādas atrodas jau vairākas stundas. Jo dienas laikā uz tās ir uzkrājušies arī putekļi, baktērijas, sviedri un citas nevēlamas lietas, kas pirms naktsmiera ir jānomazgā. Nekad nedodies gulēt ar “veco” dienas kosmētiku, tas patiešām ļoti kaitē tavai ādai.

Kļūda Nr.2: ļaut sejas maskai nožūt uz ādas

Aktīvās vielas, ko satur tā saucamās “audumu sejas maskas” ir vairāk efektīvas par tām maskām, kas ir, piemēram, krēmveidīgas. Tāpēc nevajag gaidīt, kad šīs vielas izžūs, jo aktīvās sastāvdaļas iedarbojas uz sejas ādu 15 – 20 minūšu laikā. Atstājos masku uz sejas ilgāk par norādīto laiku, āda vairs nespēj elpot. Poras kļūst pieblīvētas un sāļi no ādas vairs neizdalās. Tas, savukārt, var izraisīt pūtītes un ādas iekaisumu.

Kļūda Nr.3: micelāro ūdeni izmantot ūdens vietā

Micelārais ūdens ir patiešām brīnišķīgs kosmētiskais līdzeklis, taču daudzas sievietes kļūdaini domā, ka to var izmantot ūdens vietā. Tā nav – tas nespēj pilnībā no sejas nomazgāt netīrumus, it īpaši, ja tie atrodas dziļi porās. Micelāro ūdeni nevar izmantot ūdens vietā – sākotnēji seja ir jānomazgā un tikai tad to var mitrināt ar micelāro ūdeni.

Kļūda Nr.4: uzskatīts, ka tonālais līdzeklis kaitē ādai

Tonālie kosmētikas līdzekļi ir brīnišķīgs ikdienas kosmētiskais līdzeklis, jo tas ne tikai palīdz nomaskēt sejas ādas nepilnības, bet arī aizsargā ādu no dažādiem apkārtējās vides faktoriem, kā arī mitrina sejas ādu, tāpat tie satur SPF filtru, kas aizsargā ādu no kaitīgajiem ultravioletajiem stariem, tādējādi samazinot arī ādas vēža risku.

LA.lv