Kokteilis
Stilo

TOP 4 modernākās frizūras, kas būs aktuālas 2019. gadā0

Foto: Instagram @mirkoschioppahairstylist

Sākoties 2019. gadam, tu noteikti domā par veselīgākā dzīvesveida ievērošanu, tostarp jaunas diētas uzsākšanu vai vairāk nodarboties ar sportu. Taču, lai šogad būtu patiešām moderna un izskatītos satriecoša, pietiks vien ar frizūras maiņu. Simetrisks BOB griezums, slapjo matu efekts, gara bize vai ponijs būs tieši tas, kas tev nepieciešams, lai pārsteigtu ikvienu ar jaunu un lielisku izskatu.

1. Simetrisks BOB griezums

 


Modē arvien atgriežas agrāko gadu modes tendences, kad sievietes izdaiļoja nevis garas matu cirtas, bet gan kičīgi, īsi matu griezumi. Pēdējos gados modē bija asimetriski vai A līnijas BOB matu griezumi, taču šogad stilisti un frizieri atzinuši, ka aktuāls būs simetrisks BOB griezums. Tas ir daudz “mīkstāks” un sievišķīgāks. Tas izceļ sievietes sejas vaibstus, kakla un zoda līniju. Šāds matu griezums sievietei piešķirs francūzietes izskatu.

2. Ponija griezums

 


Šogad vēlies pārmaiņas savā izskatā, bet neesi gatava kaut kam patiešām grandiozam? Tad ponija griezums ir tieši tas, kas tev nepieciešams! Ponija griezums ir ļoti klasisks matu griezums, kas piestāv teju jebkurai sejas formai, atkarībā no izvēlētā ponija stila. Ponija griezums lieliski izceļ sejas vaibstus un vaigu kaulus.

3. Gara bize

 


Iespējams gari mati vairs nav modē, taču, ja esi garu matu īpašniece, vari būt droša, ka gara bize būs tieši tas, kas tev nepieciešams, lai izskatītos nevien klasiska un eleganta, bet arī modīga. Lai zirgaste izskatītos tiešām lieliski, tai jābūt zemai, elastīgai un nofiksētai.

4. Slapjo matu efekts

 


Mitro matu efekts bija ļoti aktuāla modes tendence jau 2018. gadā, taču šogad tā sasniegs vēl nepieredzētas modes virsotnes. Skaisti, spīdīgi, mirdzoši un veselīgi mati, kas ļauj tiem piešķirt daudzpusīgu stilu ir tieši tas, kas tev nepieciešams 2019. gadā. Turklāt tos varēsi ieveidot pat mājas apstākļos ar pavisam nelielu mat

LA.lv