Kokteilis
Mīli

TOP 4 mīlēšanās pozas: no jātnieces līdz kritušajam eņģelim0

Foto: Shutterstock

Vīrieši gan jau būtu pārlaimīgi un spētu novērtēt, ja kopā ar katru sievieti tiktu iedalīta instrukcija “kas viņai patīk seksā”, turklāt to pašu noteikti varētu apgalvot arī sievietes par vīriešiem. Ņemot vērā, ka šādas instrukcijas mūsdienās vēl nav izgudrotas un sievietes ir ļoti dažādas, arī vīriešiem atliek “taustīties” – kas viņām patīk, ko viņas mīl un kas – pavisam noteikti ne. Arī vīrieši ir ļoti dažādi, kas vienam gultā patīk, otrs, iespējams, neieredz. Taču vairāk kā skaidrs, ka intīmās attiecības ir attiecību augstākais punkts, kurā partneri viens otru iepazīst, veicina uzticību, kaisli un savstarpējo pieķeršanos.

Tomēr lielākoties ar iecienītākajām mīlēšanās pozām parasti viss ir skaidrs, lai gan, kā rāda statistika, starp dažādām mentalitātēm iecienītāko seksa pozu tops mēdz arī atšķirties.

Tāpēc esam apkopojuši 4 kaislīgākās mīlēšanās pozas, kas veicinās intimitāti starp partneriem.

1. Jātniece

Foto: Shutterstock

Vīrietim ir jāguļ uz muguras un sievietei jāsēž viņa klēpī. Šī poza pilnībā ļauj kontrolēt situāciju gan sievietei, gan vīrietim. Šī ir lieliska poza, turklāt to pilnībā spēs izbaudīt abi attiecību partneri. Šī poza jums ļaus apliecināt, cik ļoti mīlat viens otru un sniegs iespēju skatīties otra acīs. Šī poza ļaus jums izbaudīt arī kaislīgus skūpstus un glāstus.  Tā ir patiešām kaislīga, karsta un baudpilna.

2. Kritušais eņģelis

Foto: Shutterstock.com

Lai izbaudītu šo pozu, sievietei ir jāguļ uz vēdera, taču nepieciešams pacelt dibenu, saliecot kājas ceļos zem vēdera. Vīrietis sniedz sievietei baudu no mugurpuses. Poza ir ļoti līdzīga suņa pozai, taču tā ļauj izbaudīt patiesu kaisli. Šajā pozā situāciju kontrolē vīrietis. Viņa rokas ir atbrīvotas, viņš var glāstīt sievietes ķermeni, rotaļāties ar viņas krūtīm, cieši apskaut un izjust visintīmākos brīžus kopā.

3. Kvēldiegs

Foto: Fotolia/Domforstock

Šī ir vēl kāda ļoti intīma un lieliska mīlēšanās poza, ko katram pārim vajadzētu iekļaut savā seksuālajā dzīvē. Šajā pozā sievietei ir jāguļ uz muguras un jāatbalsta kājas uz vīrieša pleciem, kamēr vīrietis atrodas starp sievietes kājām, un lai labāk izjustu kaisli, viņš mazliet paceļ sievietes gurnus. Lai izjustu šo pozu pilnībā, iespējams zem sievietes gurniem palikt spilvenu vai variēt ar mīlēšanās vietu. Tā ir kaislīga un ļoti jutekliska. Tā ļauj vīrietim vērot sievietes ķermeni brīžos, kad sieviete sasniedz kulmināciju.

4. Airu laiva

Foto: Shutterstock

Patiesībā šī ir viena no vienkāršākajām, taču kaislīgākajām un izjustākajām mīlēšanās pozām. Šajā pozā sieviete sēž vīrieša klēpī un abi partneri ir cieši viens otru apskāvuši. Šī poza ļauj jums būt tik emocionāli un intīmi saistītiem, kā neviena cita. Tā ļauj papildināt mīlēšanos ar skūpstiem, kaislīgiem pieskārieniem un čukstiem. Turklāt šajā pozā situāciju kontrolē sieviete, kustinot savus gurnus.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv