Kokteilis
Mīli

TOP 3 zodiaka zīmju vīrieši, kas pa īstam iemīlas tikai vienreiz dzīvē0

Foto: Pexels

Vīrieši, kas pa īstam savā dzīvē mīl tikai vienu reizi, attiecībās visbiežāk veltī daudz sava laika un piešķir lielu nozīmi. Iespējams, ka šī apziņa ir ieaudzināta ģimenē, tomēr liela nozīme ir tam, kad šis vīrietis ir dzimis. Astrologi uzskata, ka tie vīrieši, kas pa īstam iemīlas un mīl vienu partneri visu dzīvi, ir dzimuši šajās 3 zodiaka zīmēs.

Vērsis

Vērši pēc savas dabas ir “vienmīļi”. Galvenā viņu dzīves prioritāte ir ģimene. Šie vīrieši ir ārkārtīgi uzticami un stabili partneri. Viņiem pašiem, savukārt, viens no svarīgākajiem aspektiem attiecībām un laulībā ir uzticība un sapratne. Iemīlas viņi visbiežāk jau nobriedušā vecumā. Savas jūtas neatklāj pirmajās tikšanās reizēs. Attiecību sākumā var būt mazliet ārišķīgi, šķietami iedomīgi vai pretēji – noslēgti. Viņiem ir ļoti svarīgi sajust un pārliecināties, ka partnerei attiecībā pret viņiem ir tikpat nopietni nolūki kā viņiem. Patiesībā Vērši ir kaislīgi, nedaudz sentimentāli un ļoti uzticīgi. Ar gadiem attiecībās viņi pieķeras savai partnerei vēl vairāk un viņu jūtas nostiprinās. Mīl viņi savas dzīves laikā vienu reizi. Pat, ja attiecības neizdodas un izjūk, otro reizi tik spēcīgi vairs nekad neiemīlas.

Lauva

Jebkura sieviete, kas ir baudījusi attiecības ar vīrieti – Lauvu, zina, ka viņai ir iespēja izbaudīt laimi, sapratni, mīlestību un rūpes. Romantika šiem vīriešiem ir asinīs. Viņi ir brīnišķīgi dzīves partneri, kas ļoti mīl un ciena savu izredzēto un rūpējas par savu ģimeni. Neskatoties uz to, ka šie vīrieši vienmēr atrodas citu sieviešu uzmanības centrā, mīl viņi tikai savu mīļoto. Šiem vīriešiem nav vajadzīgas vienveidīgas un garlaicīgas attiecības, viņi vēlas tajās sagaidīt pastāvīgus uzplaiksnījumus, kāpumus un kritumus. Viņi savai mīļotajai var piedot daudz – to, ka viņa ir kaprīza, to, ka viņa ir izlutināta, viņš tāpat viņu lutinās ar dāvanām, komplimentiem un pārsteigumiem.

Mežāzis

Cilvēki, kas ir dzimuši šajā zodiaka zīmē, ir ļoti mērķtiecīgi un tas atspoguļojas arī viņu attiecībās. Pēc dabas Mežāzis, tāpat kā Vērsis, ir “vienmīlis” un savu mīļoto izvēlas vienu eizi dzīvē. Pirmajā mirklī Mežāži var šķist nesabiedriski, noslēgti cilvēki, viņi šķiet lepni un neatkarīgi. Taču viņi ļoti rūpīgi izvēlas sev dzīves pavadoni un nesteidzas vest viņu pie altāra. Viņai ir jābūt labi audzinātai, ar labām manierēm, obligāts faktors – viņai ir jāpatīk viņa vecākiem. Mežāži ir stabili, ļoti uzticami un par savu svarīgāko dzīves misiju uzskata rūpes par savu ģimeni. Viens no viņu galvenajiem trūkumiem, kas kaitē viņiem pašiem, viņi šai sievietei spēj piedot ļoti daudz – arī krāpšanu un nodevību. Ja sieviete attiecībās izmantos vīrieti Mežāzi, kas ir viņā iemīlējies, tādas attiecības turpināsies ļoti ilgi, jo viņš nespēs tās pārtraukt, kaut arī cietīs tajās.

LA.lv