Kokteilis
Mīli

TOP 3 zodiaka zīmju vīrieši, kam ir ideāla saderība ar sievieti – Skorpionu0

Foto: Pexels

No 23. oktobra līdz 22.novembrim dzimšanas dienu svin tie cilvēki, kas pasaulē nākuši Skorpiona zvaigznājā. Sievietes, kas dzimušas šajā zīmē ir apveltītas ar milzīgu harizmu, ir ļoti pievilcīgas, seksuālas un gudras.

Taču ar kādu zodiaka zīmes vīrieti viņām ir ideāla saderība attiecībās?

Vīrietis Vēzis

Astrologi sola, ka šim pārim gaidāma patiešām lieliska saderība. Viņi viens otrā atrod to, kas nepieciešams ilgstošām un stabilām attiecībām. Vēzi vilina šīs sievietes kaislības, bet viņai, savukārt, ļoti patīk Vēža nesalaužamā uzticība. Interesanti, ka tieši Vēzim, kurš dažādās dzīves situācijās ir nepārliecināts par sevi un savām spējām, ir pa spēkam “pieradināt” kaislīgo Skorpionu, gluži kā mazu kaķēnu, padarot to pa “mājas kaķi”. Astrologu prognozes liecina, ja šis pāris apprecēsies, viņu savienība būs ilga un laimīga.

Vīrietis: Mežāzis

Šis pāris ir neparasts, bet ne mazāk veiksmīgs. Skorpionus fascinē Mežāžu mērķtiecībā un uzņēmība. Patiesībā šīs sievietes vispār necieš vīriešus, kas kaut kādu iemeslu dēļ kaut ko nespēj izdarīt. Viņas ienīst čīkstētājus un tādus, kas vienmēr par kaut ko sūdzas. Mežāži tādi nav, tieši tāpēc arī patīk viņām. Šī pāra attiecībās laba nozīme ir tam, ka Mežāzis neprot “lasīt starp rindiņām” un lietas uztver pēc būtības. Tamdēļ strīdi, kas varētu rasties tāpēc, ka sievietei – Skorpionam kaut kas likās vai viņa kaut ko nejauta, nekad neradīsies, ja vien Mežāzis problēmu neredzēs “taustāmā” veidā.

Vīrietis: Zivis

Kā prognozē astrologi, arī pāris – sieviete – Skorpions un vīrietis – Zivis, ir ļoti veiksmīgs. Viņi papildina viens otru un šajā tandēmā dzīvē var daudz sasniegt. Noslēpumainās Zivis Skorpionam dāvā iedvesmu, bet Zivis, savukārt, Skorpionu cenšas pasargāt no pārsteidzīgiem lēmumiem un secinājumiem. Šie cilvēki viens otru sajūt un atbalsta emocionāli un, kā zināms, divu cilvēku attiecībās tas ir ārkārtīgi svarīgi. Arī šim pārim astrologi sola veiksmīgu kopīgu nākotni.

Saistītie raksti
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: jaunā “Reserved” Ziemassvētku un Jaunā gada ballīšu kolekcija ir klāt!
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: 5 aizraujoši un mazliet biedējoši seriāli par mākslīgo intelektu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Katrīna Dimanta ar domubiedriem izdod dziesmu “Pipars” – ar tās anglisko versiju startēs “Supernovā”
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Rīgas domes trīs iespējas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ivars Bušmanis: Valsts budžeta marķējums – vai solījumus mediķiem varēja izpildīt?
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Apsūdz audžuvecākus par vardarbību pret astoņiem bērniem
1 stunda