Kokteilis
Mīli

TOP 3 zodiaka zīmju sievietes, kuru sirdis iekarot ir īsts izaicinājums0

Foto: Pixabay

Sievietes, kurām netrūkst vīriešu uzmanības un komplimentu, jūtas pārliecinātas par sevi un bauda šo uzmanību. Tomēr ir sievietes, kas neļauj vīriešiem pārkāpt pašu nosprausto robežu un bieži vien pat izvairās gan no uzmanības, gan komplimentiem. Šādas sievietes sauc par nepieejamām. Izrādās, ka šī rakstura īpašība ir cieši saistīta arī ar zodiaka zīmi, kādā šī sieviete ir dzimusi.

Šī trijotne ir visgrūtāk “iekarojamās” sievietes:

3. vieta – Ūdensvīrs

Šīs sievietes ir ļoti unikālas un viltīgas. Ar vīrieti, ko viņas nepavisam nepazīst, viņas var smaidīt un pat koķetēt. Arī uz flirtu viņas reaģēs un pat pašas mazliet piespēlēs. Pēc kāda laika tomēr vīrietim skaidri parādīs, ka, lai iegūtu viņu uzmanību otrajā un trešajā tikšanās reizē, būs nepieciešams kas daudz vairāk par muļķīgu flirtu un dažiem komplimentiem. Tikko vīrietis pasteigsies, ļaujot saprast šai sievietei, ka viņš ar viņu vēlētos intīmu tuvību, tā nevilcinoties dzirdēs atteikumu. Šāds variants var pārsteigt daudzus vīriešus, taču jāapzinās, ka, lai iekarotu šo sievieti, būs vajadzīgs gan daudz laika, gan pacietības, gan izdomas.

2.vieta – Mežāzis

Šīs sievietes absolūti nav romantiskas, tieši tāpēc jebkura aplidošana viņām šķitīs nesaprotams un pat muļķīgs laika patēriņš, kas, protams, nedos nekādu rezultātu. Pat, ja vīrietis uzdāvinās šai sievietei milzīgu, sarkanu rožu pušķi un uznesīs to pa ugunsdzēsēju kāpnēm, šī sieviete neuzskatīs to ne par ko īpašu. Iemesls patiesībā tam ir tāds, ka šīm sievietēm neinteresē “kaut kādi” romāni, viņas savā dzīvē tiecas tikai pēc nopietnām attiecībām. Ja vīrietis vēlas satuvināties ar sievieti, kas dzimusi Mežāža zvaigznājā, viņam nebūs jādomā, kā viņu pārsteigt, gluži otrādi – būs pret šo sievieti jāizturas ļoti nopietni un atbildīgi, tā pierādot, ka viņš ir viņas vērts. Tad arī viņas uzceltā barjera sabruks pati par sevi.

1.vieta – Zivis

Šīs sievietes noteikti uzvarētu arī aptaujā “es mēģināju viņu iekarot, bet man neizdevās”. Ko lai saka, šīs sievietes ļoti bieži ir pārņemtas pašas ar sevi un savu dzīvi, kas arī galvenais iemesls, kāpēc viņām nav vajadzīga vīriešu uzmanība. Viņas ļoti komfortabli jūtas savā vidē un savā pasaulē, un nav gatavas to mainīt, lai dzīvotu kopā ar vīrieti. Protams, ka iekarot šīs sievietes simpātijas ir iespējams, taču tās, visticamāk, tikai būs un paliks simpātijas. Ja vīrietis vēlēsies šo sievieti iekarot uz mūžu un nopietnām attiecībām, viņam būs jābūt ļoti, ļoti īpašam vīrietim. Šai sievietei nekas neliks pieņemt savā dzīvē vīrieti, kas viņai šķiet vienkārši patīkams. Šīs sievietes ir tik ļoti pašpietiekamas, ka bez mazākajām grūtībām vienas pašas var nodzīvot visu dzīvi un nesaskatīt tajā pilnīgi neko apgrūtinošu.

Saistītie raksti
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
58 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
54 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda