Kokteilis
Dzīvo

TOP 3 zodiaka zīmju sievietes, kas gudrībā un veiklībā pārspēj lielāko daļu vīriešu0

Foto: Pixabay

Mēdz sacīt, ka vīriešiem nepatīk pārāk gudras sievietes. Vai tas ir tiesa? Dažkārt novērojumi liecina gluži pretējo – prasīgus vīriešus ļoti vilina gudras un erudītas sievietes. Savukārt astrologi apgalvo, ka tieši šīs trīs zodiaka zīmju sievietes ir ļoti veiklas, gudras un erudītas bieži vien jau bērnībā. Un bieži vien šajās prasmēs pārspēj pat talantīgākos kungus.

Uzzināsim, kuras tās ir:

3. vieta: Mežāzis

Šīs meitenes jau kopš bērnības ir ļoti nopietnas un atbildīgas. Viņas pārāk neaizraujas ar nedarbiem un atklāti sakot, tie nemaz viņas tik ļoti nevilina. Iekļūt šo sieviešu draugu lokā nemaz nav viegli. Sievietes – Mežāži vieglāk gan atrod kopīgu valodu ar vīriešiem, nekā ar citām sievietēm.
Veiksmi profesionālajā ziņā viņas visbiežāk sasniedz pietiekoši nobriedušā vecumā. Viņas nekad nepiedalās konfliktos un no viņām reizēm ir grūti sagaidīt emocijas. Viņas ir pietiekoši ietiepīgas, kas palīdz viņām sasniegt izvirzītos mērķus.

2.vieta: Skorpions

Šī sieviete ir “vecis brunčos”. Sievietes, kas ir dzimušas šajā zodiaka zīmē, no agrām dienām zina, ka paļauties uz citiem nevar un arī nemaz nevajag. Pret dzīvi viņas izturas vienkārši: Skorpionietes ir pārliecinātas, ka neskatoties uz visu savu viltību, intuīciju un spēju kontrolēt, dzīvē viss sastāv no vienkāršām lietām.
Sievietei – Skorpionam piemīt satriecoša intuīcija un viņa to arī izmanto ikdienā – viņa prot “lasīt” cilvēkus kā atvērtu grāmatu. Viņa ļoti viegli atpazīst manipulatorus, viltvāržus un neīstus draugus. Šīm sievietēm, kā jau īstiem Skorpioniem, piemīt atriebīgs raksturs, tāpēc darīt pāri viņām nudien nevajadzētu.

1. vieta: Auns

Šīs sievietes jau agrā bērnībā izvirza sev mērķus, ko viņas dzīvē vēlas sasniegt. Jau būdamas mazas meitenes viņas spēj iegūt vienaudžu uzticību un ir kompāniju līderes. Pieaugot šīs sievietes visbiežāk tiecas būt līderes un gūst no tā patiesu gandarījumu. Protams, tas reizēm kaitina vīriešus, taču šīm sievietēm tas maz interesē.
Viņas ir ļoti veiklas – ar aizrautību ķeras klāt sarežģītiem “vīriešu darbiem”. Viņas reizēm var būt agresīvi noskaņotas pret citiem cilvēkiem, taču viņas neprot ilgi dusmoties un dusmas ātri aiziet. Turklāt, kāds paradokss, šīs sievietes ir naivas! Šī ir vienīgā lieta, no kā viņām dzīvē ir jāuzmanās.

Saistītie raksti
LA.lv