Kokteilis
Dzīvo

TOP 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuru vidū ir visvairāk vecpuišu0

Foto: Pexels

Mūsu senči uzskatīja, ka apprecēties vispareizāk ir agrā jaunībā, lai pāris kopā izietu cauri dažādiem attiecību attīstības posmiem un vēlāk, balstoties uz gūto pieredzi, spētu izveidot laimīgas un stabilas attiecības. Taču mūsdienās tas notiek reti. Vēl jo vairāk – dažu zodiaka zīmju pārstāvji vispār nesaprot, kā labad viņiem būtu jāzaudē savs ērtais vecpuiša statuss? Daži vīrieši, tā vien šķiet, nav radīti ģimenes dzīvei.

Astrologi nosauc 3 zodiaka zīmju pārstāvjus, kuru vidū visbiežāk ir sastopami vecpuiši:

Dvīņi

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji vienkārši nesaprot, kāpēc vispār ir jāprecas, kam tas vispār ir vajadzīgs? Viņiem arī tāpat ir labi! Pēc dabas šie vīrieši ātri aizraujas un diemžēl tikpat ātri viņiem attiecības arī kļūst garlaicīgas. Ja nu tomēr kādai sievietei šo vīrieti izdodas aizvilināt līdz altārim un pat apprecēties ar viņu, no rīta pamostoties vienīgā viņu doma būs, kāpēc viņš piekrita šai avantūrai… Šiem vīriešiem brīvība ir ļoti svarīga. Dažas sievietes no saviem mīļotajiem vīriešiem – Dvīņiem bildinājumu gaida teju vai visu mūžu. Un tā arī nesagaida.

Auns

Viņi dievina sieviešu uzmanību! Taču nekad neierobežo sevi savās vēlmēs un rīcībā. Viņi var nākt un iet, kad viņiem tas patīk. Auni vispār nevar iedomāties, kā tas ir, kad kāda sieviete varētu “ierobežot” viņu vēlmju izpausmes. Viņi dievina ballītes un vētrainus romānus. Sēdēt mājās, veikt dažādus rutīnas darbus, dzīvot attiecībās ar vienu sievieti visu mūžu – tas, protams, viņiem šķiet ļoti biedējoši.

Mežāzis

Visbiežākais iemesls, kāpēc šie vīrieši paliek par vecpuišiem nebūt nav tāds kā Dvīņiem un Auniem – ja Mežāzis satiek savu mūža mīlestību, viņam nav pat šaubu, ka šī sieviete ir jāapprec. Taču viņiem problēma ir cita – visbiežāk par attiecībām viņiem nav laika domāt. Viņu dzīves prioritātes ir citas – darbs, nauda un bagātība.

LA.lv