Kokteilis
Dzīvo

TOP 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas visu mūžu dzīvo pāri savām iespējām0

Foto: pexels.com

Nauda viņiem nav vērtība, bet tikai lielisks veids, kā piepildīt savus “es gribu”. Un, ja viņi neiztērē naudu, kas viņiem tobrīd ir, viņi jūtas pagalam “nepiepildīti”.

Plānot naudas tēriņus vai to krāt? To viņi neprot absolūti nemaz!

Auns

Avantūrists un līdz pirkstu galiņiem ekstremālais Auns nebaidās ieguldīt milzīgas naudas summas dažādos dīvainos, apšaubāmos projektos, ja vien viņš ir izdomājis. Viņam patīk risks un tas izslēdz viņa racionālo domāšanu. Tāpēc Auns bieži ķeras pie visām iespējām nopelnīt, ieguldot naudu arī šajā reizē, nemaz nedomājot par to, ka kādu reizi tā var palikt arī bez nekā. Par laimi, viņa mērķtiecīgais raksturs neļauj viņam nolaist rokas arī tad, kad viņš ir zaudējis gandrīz visu un viņš sāk visu no jauna!

Svari

Šiem cilvēkiem patīk sevi palutināt – zīmolu drēbes, apavi, rotaslietas, dārga tehnika, dārgi telefoni. Dažreiz viņiem tik tikko pietiek līdz nākošajai algas reizei, par iekrājumiem nākotnē nemaz nerunājot. Svari gandrīz vienmēr tērē vairāk, nekā nopelna. Tāpēc nav brīnums, ka viņu dzīve līdzinās amerikāņu kalniņiem. Pēc labi nopelnītas naudas sum-mas drīz vien seko gandrīz bankrots un tā visu dzīvi. Dzīvot ar baudu – tāda ir viņu devīze.

Strēlnieks

Ja nu kādam patiešām nav žēl savas naudas, tad tas ir Strēlnieks. Viņš par pēdējiem 50 eiro var nopirkt lidmašīnas biļeti un kaut kur aizlidot, bet atpakaļ kaut kā jau tiktu, gan jau ar stopiem. Un patiesībā viņu nemaz neuztrauc, ka dodoties ceļojumā viņam nepietiek naudas, piemēram, viesnīcai. “Kaut ko izdomās!”.

Saistītie raksti
LA.lv