Kokteilis
Dzīvo

TOP 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas visu mūžu atrodas augstāko spēku aizsardzībā0

Foto: Unsplash

Ir tādi cilvēki, kuri pat bīstamās un divdomīgās situācijās vienmēr ir uzvarētāji. No malas raugoties šķiet, ka viņiem viss izdodas viegli un bez mazākās piepūles. Reizēm tā patiešām ir, jo šo 3 zodiaka zīmju pārstāvji visu mūžu atrodas augstāko spēku paspārnē.

Jaunava

Vairums cilvēku, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē, skeptiski izturas pret dažādām ezotēriskām tēmām un bieži pat netic tām. Bet tajā pašā laikā viņiem piemīt sava iekšējā balss, kas viņiem dzīves laikā bieži norāda pareizo virzienu. Spēks, kas dots Jaunavai no Visuma, vienmēr palīdz sasniegt mērķi. Kā finansiālajai, tā privātajai veiksmei šie cilvēki patiesībā var pateikties augstākiem spēkiem.

Strēlnieks

Cilvēki tiecās pie Strēlniekiem – jo viņi burtiski izstaro gaismu un enerģiju. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji var iekarot jebkura cilvēka sirdi ar savu harizmu, kas viņiem ir dabas dota. Turklāt Strēlniekus bieži apskauž citi cilvēki, bet ko dara viņi – vai tur ļaunu prātu? Nemaz! Viņi soļo pa dzīvi augsti paceltu galvu un sasniedz savus mērķus. Reizēm arī ļoti, ļoti pārgalvīgus. Un par to viņi par pateikties augstākiem spēkiem. Atšķirībā no Jaunavām, Strēlnieki bieži to apzinās un nenoliedz, ka viņu ceļu uz panākumiem bruģē kāds neredzams atbalsts.

Dvīņi

Dvīņi šajā dzīvē bieži jūtas pārāki un labāki par citiem. Tajā pašā laikā viņiem nav svarīgs citu cilvēku viedoklis un viņi uzskata, ka taisnība vienmēr ir viņu pusē. Tiesa, tas viņiem bieži sagādā nevajadzīgas domstarpības un pārpratumus ar citiem cilvēkiem. Bet būsim atklāti – Dvīņi vispār īpaši nemīl citus cilvēkus. Viņi mīl paši sevi un viņiem ar to pietiek. Lai arī kādās nepatikšanās viņi neiekļūtu, viņi no tām izkļūst “sausām kājām”, jo Visuma veiksme viņus nepamet viņus visas dzīves laikā.

Saistītie raksti
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
3 vienkārši veidi, kā mājokli padarīt par savas labsajūtas un uzlādes “staciju”
10 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
15 idejas, kurp doties un ko apskatīt festivālā “Staro Rīga”
10 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: mūziķis Goran Gora izzina Nāves salu, bet “Instrumenti” iepazīstas ar Ziemassvētku kauju vietām
10 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Krievijas dezinformācijas apskats: Somiju mēģina “pievienot” Krievijai
12 minūtes
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
FOTO, VIDEO. Saeimā šovakar turpina skatīt nākamā gada budžetu
35 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Māris Antonevičs: Zaļo krāsu tur nemeklējiet
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
VIDEO. Ķīpsalā sāks būvēt Pīlēna projektēto multifunkcionālo ēku kompleksu olas formā
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
FOTO: “Vefiņš” netiek galā ar Bambergas aizsardzības bastioniem
1 stunda