Kokteilis
Dzīvo

TOP 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas nelaimē tev uzgriezīs muguru0

Foto: Pexels

Šo 3 zodiaka zīmju pārstāvji nemitīgi, gandrīz katru mirkli rada maldīgu priekšstatu par sevi. Viņi var sacīt, ka atbalstīs jūs vai kādā situācijā palīdzēs, taču, beigu beigās, viss var izrādīties pilnīgi pretēji – nav ne palīdzības, ne viņu pašu.

Tāpēc reizēs, kad nepieciešama palīdzība, ar šo zodiaka zīmju pārstāvjiem jābūt uzmanīgiem!

Dvīņi

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir sava, īpašā izpratne par to, ko nozīmē “būt draugam un atbalstam”. Šie cilvēki pēc dabas ir ļoti radoši, taču diemžēl viņi bieži vien nav spējīgi uzņemties atbildību – ne par sevi, kur nu vēl par citiem. Par tādiem cilvēkiem kā Dvīņi mēdz teikt – galvā svilpo vējš. Pat, ja viņi apsola kādu situāciju atrisināt un atbalstīt jūs tajā, nelolojiet cerības, visdrīzāk viņi to sen jau ir aizmirsuši.

Zivis

Zivis neprot atzīt savas kļūdas. Kad kārtējo reizi šie cilvēki izdara kaut ko nepareizi, kas var, piemēram, aizvainot citu cilvēku, šīs zodiaka zīmes pārstāvji būs tik ļoti pārliecināti par savu taisnību, ka centīsies pārliecināt arī apkārtējos. Tieši tāpat viņi neprot uzņemties atbildību un palīdzēt citiem situācijās, kad viņiem tas ir pa spēkam. Zivīm bieži vien ir nospļauties par kaut kādiem morāles principiem, jo viņi dzīvo paši pēc saviem noteikumiem.

Svari

Cilvēki, kas dzimuši Svaru zvaigznājā neko nedara apzināti kaitnieciski. Taču viņu lielā nepastāvība traucē viņiem domāt racionāli. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji bieži grib izdarīt visu un uzreiz, un, kā zināms, tas ne pie kā laba nevar novest. Sākotnēji viņi ļoti grib kādam palīdzēt, bet jau pēc brīža saprot, ka tas tomēr nav tik forši, kā viņiem bija licies un maina savus plānus. Aizmirstot par to pabrīdināt to, kam solīja savu palīdzību.

Saistītie raksti
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: jaunā “Reserved” Ziemassvētku un Jaunā gada ballīšu kolekcija ir klāt!
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: 5 aizraujoši un mazliet biedējoši seriāli par mākslīgo intelektu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Katrīna Dimanta ar domubiedriem izdod dziesmu “Pipars” – ar tās anglisko versiju startēs “Supernovā”
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Rīgas domes trīs iespējas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ivars Bušmanis: Valsts budžeta marķējums – vai solījumus mediķiem varēja izpildīt?
41 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Apsūdz audžuvecākus par vardarbību pret astoņiem bērniem
1 stunda