Kokteilis
Mīli

TOP 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas mūždien iemīlas “nepareizajos” cilvēkos0

Foto: Pexels

Ne visiem cilvēkiem izdodas izveidot laimīgas attiecības. Izrādās, ka eksistē arī tādi cilvēki, kuriem, neatkarīgi no viņu vienreizējā rakstura un bieži vien arī teicamā izskata, neizdodas attiecībās būt laimīgiem! Un, ziniet, kāpēc? Šie cilvēki, gluži vienkārši, visbiežāk iemīlas nepareizajos cilvēkos!

Jaunava

Daļēji šī zodiaka zīme ir tā veidota, ka patiešām šiem cilvēkiem ir grūti saskatīt “kopumu” dzīvē. Gandrīz vienmēr viņi iemīlas cilvēkos, kuriem patiesībā ir Jaunavām nepieņemams raksturs, turklāt vēl piedevām viņiem visbiežāk ir kādas atkarības (kas reti kad ir pašām Jaunavām). Jaunavas gan ir stingri pārliecinātas, ka varēs savu mīļoto “pāraudzināt”, tomēr… ne vienmēr tā dzīvē notiek.
Kad kārtējo reizi izjūk šādas attiecības, saprotams, ka paiet ilgs laiks pirms Jaunava atkal ir gatava kādam noticēt. Starp citu, tieši šādas pieredzes dēļ šie cilvēki bieži var izvēlēties vientuļnieka dzīvi.

Dvīņi

Galvenā Dvīņu problēma ir tāda, ka viņi absolūti nesaprot un patiešām nezina, ko tieši viņi vēlas redzēt savā mīļotajā cilvēkā. Dvīņiem bieži ir grūti atšķirt labas rakstura īpašības no sliktām, melus no patiesības (starp citu tāpēc, ka viņi bieži paši melo).
Dvīņi bieži “akli” it kā uzticas cilvēkiem, taču patiesībā nemaz nezina, kādi ir parametri, pēc kuriem vajadzētu uzticēties. Taču atšķirībā no Jaunavām, pēc kārtējām izjukušajām attiecībām viņi neko nebaidās – viņi vienmēr ar kādu ir kopā – ar pirmo, trešo vai piekto, viņi nekad neapstājas.

Svari

Svari idealizē cilvēkus, kuros iemīlas. Un tas, protams, nemotivē partneri izskaust sevī sliktās īpašības. Svariem tāpat piemīt īpašība piedot jebkuru nodevību, lai cik sāpīga tā arī nebūtu un turpināt attiecības.
Cilvēki, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē ilgi var pievērt acis uz situāciju, kas viņus jau sen neapmierina, un turpināt ticēt, ka viss mainīsies. Problēma ir tajā, ka Svari no savām kļūdām nemācās, un nākošajās attiecībās izvēlas tieši to pašu ceļu.

Saistītie raksti
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: jaunā “Reserved” Ziemassvētku un Jaunā gada ballīšu kolekcija ir klāt!
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: 5 aizraujoši un mazliet biedējoši seriāli par mākslīgo intelektu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Katrīna Dimanta ar domubiedriem izdod dziesmu “Pipars” – ar tās anglisko versiju startēs “Supernovā”
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Rīgas domes trīs iespējas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ivars Bušmanis: Valsts budžeta marķējums – vai solījumus mediķiem varēja izpildīt?
40 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Apsūdz audžuvecākus par vardarbību pret astoņiem bērniem
1 stunda