Kokteilis
Dzīvo

TOP 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kam ierasti ir vissliktākā reputācija0

Foto: Pexels

Katrai zodiaka zīmei ir savi plusi un mīnusi. Tomēr ir tādi zodiaka zīmju pārstāvji, kuros sliktās īpašības ir apkopojušās lielākā koncentrācijā, un, galu galā, šiem cilvēkiem gandrīz visu viņu dzīvi ir slikta reputācija.

Lūk, arī godalgotais trijnieks:

Auns

Šiem cilvēkiem ir karsta galva un viņi nekad neprot apstāties laicīgi. Viņi rīkojas spontāni un nekad neapdomā savas rīcības sekas. Tā rezultātā ne vienmēr notiek tas labākais. Auni ir ļoti aktīvi, un tieši tādu pašu aktivitāti gaida no citiem, lai gan ir absolūti skaidrs, ka tās ir naivas cerības. Auni ir arī ļoti gudri – viņi iet tikai uz priekšu, kāpj tikai augstāk, nekad nesper soli atpakaļ. Jā, arī principa pēc, kas bieži vien viņu saskarsmē ar citiem cilvēkiem veido dziļu plaisu. Viņi ir dzimuši līderi un uzskata, ka apkārtējiem tas ir jāpieņem bez mazākajiem iebildumiem. Tomēr Auniem piemīt arī kāda ļoti laba īpašība – tieši ar tādu pašu degsmi un azartu viņi ir stiprais mūris sev tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem. Tāpēc zini, ja tavā ģimenē ir Auns, tu vienmēr varēsi justies pasargāts.

Dvīņi

Šie cilvēki, pirmkārt, ir harizmātiski, taču viņi ir arī enerģētiskie vampīri – pat, ja tev šķiet, ka šo cilvēku sabiedrībā ir jautri, viņi paši ir jautri un atvērti, zini, ka viņi ar tevi komunicē tikai tāpēc, ka kaut kādā ziņā viņiem tas tobrīd ir izdevīgi. Dvīņi nekad neko nedarīs “tāpat vien”. Viņu stiprā puse ir sabiedriskums – viņi var uzklausīt, var runāt, dot padomus, taču iztrūkst kādas būtiskas lietas – viņi nekad neatbalstīs no sirds un nejutīs līdzi citiem. Kāpēc gan? Ja nav nekāda izdevīguma? Bet lielākais viņu trūkums, kas ierindo viņus nepārprotami šajā sarakstā ir meli un solījumu nepildīšana. Tas ir – Dvīņiem nav iespējams uzticēties.

Skorpions

Šie cilvēki ir ārkārtīgi pašpietiekami, turklāt izcili manipulatori. Reizēm pat tirāni, kas sabiedrībā prot izcili noslēpt savu “īsto seju”. Skorpions ir kā neatminama mīkla un bieži vien pat vistuvākajiem cilvēkiem ģimenē. Tiesa, viņi vienmēr cenšas būt taisnīgi, taču dažkārt viņu prasības ir neadekvātas un viņi ļoti sāpina citus cilvēkus.
Reizēm Skorpioni iedveš bailes – neizskaidrojama, bet īstas. Tomēr, ja tev ir izdevies izturēt Skorpiona caururbjošo skatienu un neskaitāmus tikai viņam pašam saprotamus “testus”, viņš var kļūt par ļoti uzticamu draugu un ģimenes locekli.

Saistītie raksti
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: 5 aizraujoši un mazliet biedējoši seriāli par mākslīgo intelektu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Katrīna Dimanta ar domubiedriem izdod dziesmu “Pipars” – ar tās anglisko versiju startēs “Supernovā”
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kā sabiedrībā atpazīstami cilvēki nosvinēja Latvijas dzimšanas dienu
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Rīgas domes trīs iespējas
59 minūtes
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ivars Bušmanis: Valsts budžeta marķējums – vai solījumus mediķiem varēja izpildīt?
38 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Apsūdz audžuvecākus par vardarbību pret astoņiem bērniem
1 stunda