Kokteilis
Dzīvo

TOP 3 zodiaka zīmju pārstāvji ar visneciešamāko raksturu pasaulē0

Foto: Pexels

Astrologi akcentē šīs 3 zodiaka zīmes, kad runa ir par neciešamu raksturu. Šie cilvēki bieži ir izteikti līderi, taču vienlaikus arī tikpat lieli egoisti. Viņiem ir neiespējami kādam piekāpties strīdā, pat tad, ja paši labi zina, ka viņiem nebūt nav taisnība. Vienā vārdā sakot – patiešām neciešams raksturs.

3.vieta: Dvīņi

Šajā zīmē dzimušie ir ļoti sabiedriski cilvēki. Taču viņu apburošais raksturs patiesībā ir tikai maska – aiz tās slēpjas daudz egoisma, nenovīdības, melu un intrigu. Dvīņiem ir grūti (lai neteiktu neiespējami) piekāpties kādam citam, turklāt runa ir par jebkura veida attiecībām – ģimeni, draudzību, ar mīļoto cilvēki. Patiesībā viņi vienkārši neprot sadzīvot ar citiem cilvēkiem. Un, kur nu, jo reizēm viņi nesaprot paši sevi!
Ja kādam vēl šobrīd šķiet, ka Dvīņi ir ļoti vērīgi un uzmanīgi sarunu biedri, tad drīzumā jūs gaida liela vilšanās. Agri vai vēlu Dvīņi parāda savu īsto seju.

2. vieta: Auns

Rupji, bieži šķiet kā neaudzināti, ārkārtīgi spontāni un tieši. Var cilvēku tik ļoti nepatīkami pārsteigt, ka tas var otru novest līdz izmisumam un asarām. Mīļi uzsākta saruna par nepatīkamu un asu konfliktu Auna sabiedrībā var pārvērsties dažu sekunžu laikā. Turklāt viņus neuztrauc citu cilvēku viedoklis, pie tam – viņiem vienmēr ir taisnība! Apšaubiet to un vēl pateicāt skaļi? Ļoti liela kļūda!

1. vieta: Skorpions

Šī trijnieka uzvarētājs, protams, nav neviens cits kā Skorpions. Šiem cilvēkiem ir vissarežģītākais raksturs pat šajā sarakstā. Viņi ir atriebīgi, ļoti cietsirdīgi un nekad, nekad nespēj aizmirst pāridarījumu un neprot piedot.
Turklāt viņi arīdzan ir greizsirdīgi, pārņemti paši ar sevi un savu egoismu. Ja kaut kas viņiem ienāk prātā, tad racionāli un loģiski iemesli nav domāti viņiem, viņi var apgriezt pasauli gaisā tikai tāpēc, ka viņiem tā šķiet. Privātajā dzīvē viņu partneri bieži ir kaut kas līdzīgs “apkalpojošajam” personālam vai pat vergam.

Saistītie raksti
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lieliskā atmosfērā aizvadīts pirmais festivāla “BILDES 2019” koncerts
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 vienkārši veidi, kā padarīt mājīgu jauno dzīvesvietu
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: iecienītais stilists Aleksandrs Pavlovs nosauc TOP 9 aktuālākās rudens sezonas apavu modes tendences
15 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Klupdami krizdami uz “Expo 2020”. Latvijas dalība izstādē Dubaijā vēl nav izgāzusies
2 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Daugavpilī pie “Swedbank” bankomātiem izveidojušās rindas. Kā situāciju komentē banka? 1
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Ekonomika
Baumu anatomija – vai ir jēga nakšņot pie bankomāta?
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Labklājības ministre atklāj, cik milzīga ir lielākā pensija Latvijā 4
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Aizturētie tīšām izraisa ugunsgrēku Jūrmalas policijas izolatorā
4 stundas