Ir tādi cilvēki, kuriem viss, ko viņi ir iecerējuši, izdodas ātri, viegli un no malas raugoties – tas viņiem neprasa nekādu piepūli. Un ir pretēji – tādi cilvēki, kam viss, ko viņi dara, prasa milzum daudz enerģijas un tā vien šķiet, ka visi un viss pret viņiem ir “sazvērējušies”.

Esi viņu vidū? Ķeries kaut kam klāt un liekas, ka “nav lemts”? Bet, varbūt esi dzimis vienā no šīm 3 zodiaka zīmēm?

Vēzis

Izteiktā piesardzība, kas raksturīga Vēžiem, laba ir tikai tiešām situācijās, kuras var uzskatīt par riskantām. Ierastajā ikdienas dzīvē šīs zodiaka zīmes pārstāvji bieži lēni virzās uz savu mērķi vai šaubās par savu izvēli, jo nemitīgi cenšas analizēt soli uz priekšu. Bet tas ne vienmēr ir nepieciešams. Tas Vēžiem atņem ļoti daudz spēka un laika!

Jaunava

Centieni visu izdarīt ideāli, pēc noteikumiem un “instrukcijām” Jaunavas pieskaita to cilvēku pulkam, kam dzīve vienmēr būs sarežģīta. Viņi pārtaisīs, pārveidos, pārrakstīts katru darbu, kam pieķersies neskaitāmas reizes līdz sasniegs nevainojamu rezultātu. Tas, protams, nav nosodāmi, un atsevišķos gadījumos apsveicami, taču tas reizēm prasa pārlieku daudz enerģijas un no tādas darbības nav nekāda prieka. Kas arī bieži izraisa to, ka Jaunavas nemaz neuzsāk neko darīt.

Zivis

Zivis ir ļoti neizlēmīgas – bieži šaubās par saviem lēmumiem, bieži uzskata, ka “visi un viss” ir sazvērējušies pret viņiem, kad viņi kaut ko uzsāk. Ļoti daudz laika Zivīm prasa tas, lai viņi vispār kaut ko uzsāktu! Otrs – šie cilvēki ārkārtīgi bieži tērē ļoti daudz laika un enerģijas tam, lai palīdzētu citiem. Galu galā, Zivis ir iztērējušas savu laiku, pacietību un enerģiju, un laika tam, lai darītu savas lietas vairs neatliek.