Cilvēki mēdz būt dažādi: labi un ne pārāk labi, laipni un nelaipni, sabiedriski un noslēgti. Kāds attiecības ar citiem uztver virspusēji, bet kāds cits nevar iedomāties, ka tas tā varētu būt.

Lūk, 3 zodiaka zīmju pārstāvji, uz kuriem tu vienmēr vari paļauties – viņi tevi nepievils nevienā dzīves situācijā:

3. vieta: Auns

Auns nesteidzas kļūt par draugu kuram katram, un viņš pēc tā arī īpaši “nealkst”. Taču, ja tomēr tu esi viens no tiem laimīgajiem, kurš ir kļuvis par Auna draugu, tad zini, ka ja būsi izturējis viņa “testu”, kas var ilgt pat gadiem ilgi, tu kļūsi viņam par tuvu ģimenes locekli. Ja tu esi par tādu kļuvis, tevi var tikai apsveikt. Kad rodas kāda nepieciešamība palīdzēt saviem draugiem, viņš būs gatavs atdot kaut pēdējo kreklu, ja tādējādi varēs tev palīdzēt.

2.vieta: Skorpions

Skorpioni pret draudzību izturas ļoti atbildīgi. Viņi ļoti rūpīgi izvēlas tos cilvēkus, ko ielaist savā draugu lokā. Skorpioni nevar ciest divas lietas – melus un izlikšanos, tāpēc par Skorpiona draugu, visdrīzāk, var kļūt tāds cilvēks, kas ar viņu nav vienisprātis, bet noteikti ne tāds, kas izliekas. Ja Skorpionam ir draugs, tad viņš ir 100% pārliecināts par to, ka šim cilvēkam viņš var uzticēties. Ļoti bieži šo cilvēku draugu lokā ir tādi draugi, kas ir no bērnudārza un skolas laikiem.

1.vieta: Vērsis

Uzticamāku draugu par Vērsi tu diez vai satiksi. Viņš ne tikai būs vienmēr gatavs uzklausīt tavas problēmas, bet arī palīdzēt atrisināt. Vērsis ir pacietīgs, labi audzināts cilvēks, kas savas dzīves laikā ļoti reti spēj nodarīt kādam pāri apzināti. Visas domstarpības viņš cenšas risināt mierīgā ceļā un pats galvenais – visiem spēkiem cenšas izvairīties no konfliktiem. Smaidīt sejā, bet aiz muguras runāt ko citu – tas nepavisam nav raksturīgs šīs zīmes pārstāvjiem.