Kokteilis
Mīli

TOP 3 zodiaka zīmes, kas patiesībā mīl tikai paši sevi0

Foto: Unsplash

Patmīlība piemīt daudziem cilvēkiem, taču dažu zodiaka zīmju pārstāvjiem šī īpašība ir ļoti izteikta. Patiesībā viņi varētu dzīvot arī vieni paši visā pasaulē, jo tā īsti neviens cits, izņemot sevi, viņiem nav vajadzīgs.

1. vieta – Dvīņi

Cilvēkiem bieži liekas, ka Dvīņi prot mīlēt. Nepārprotami, Dvīņi zina, kas ir šīs jūtas, taču patiesībā tās vienmēr viņiem ir otrajā vietā, kas viņus padara par ļoti bīstamiem partneriem. Viņi tāpat prot mīlēt divus cilvēkus vienlaicīgi. Tomēr visvairāk par visu pasaulē viņi mīl tikai sevi. Viņi sevi dievina, taču viņi nav narcisi, bet gluži vienkārši uzskata, ka pasaulē nav labāka, interesantāka, aizraujošāka cilvēka par viņiem pašiem. Dvīņiem attiecībās ir vajadzīga milzīga brīvība. Ja viņi kaut ko vēlās, tad vai nu ar jums kopā vai nē, viņiem ir vienalga, bet viņi piepildīs savas vēlmes. Principā ar Dvīņiem iespējams sadzīvot, ja esat labs diplomāts.

2. vieta – Vērsis

Vērši, it īpaši sievietes, ir tipiski narcisi. Šiem cilvēkiem patīk aplūkot sevi, apzinoties savu pievilcību. Ja jūs viņiem pajautāsiet, ko viņi uzskata par visizskatīgāko cilvēku uz pasaules, viņi, ļoti iespējams, pateiks, ka visskaistākie ir viņi paši. Vērši ir ārkārtīgi pašpārliecināti. Un ir absolūti pārliecināti par to, ka ir ideāli. Ar patmīlīgo Vērsi var sadzīvot, taču, ja jums šīs īpašības šķiet tracinošas jau sākumā, tad labāk nemaz nemēģiniet. Vērsi atpazīt ir viegli: viņa telefonā ir daudz selfiju, kur viņš vai viņa ir viens pats. Šajā ziņā Vēršiem līdzīgi var būt arī Vēži, tikai viņu narcisms nav tik izteikts un ārišķīgs.

3. vieta – Lauva

Lauva visu dara tikai sevis dēļ. Patiesībā Lauvas, tieši tāpat kā dzīvnieku pasaulē, ir vispatmīlīgākie radījumi uz šīs planētas. Mēdz būt brīži, kad viņi patiešām var izdarīt kaut ko arī kāda cita labā, taču tas notiek reti. Citu cilvēku palīdzību Lauvas neaizmirst, taču pašas citiem palīdz tikai tad, ja viņiem pašiem nav nekādu problēmu. Ja cilvēki varētu kļūt par kino varoņiem, tad Lauvas noteikti tādi nebūtu, jo pirmajā vietā viņiem vienmēr ir viņi paši. Šai zodiaka zīmei patīk kaut ko palīdzēt kādam citam, bet tikai tajā gadījumā, ja tas labvēlīgi ietekmēs viņu reputāciju. Gaidīt no viņiem “labu sirdi” tāpat vien nevajadzētu. Var nākties vilties.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv