Kokteilis
Dzīvo

TOP 3 zodiaka zīmes, kas pakļautas nekontrolējamām garastāvokļa svārstībām0

Foto: Unsplash

Šīs zodiaka zīmes, šķiet, cieš no garastāvokļa maiņām. Nemitīgām. Nekontrolējamām. Citiem traucējošām. Taču dusmoties uz viņiem nevajag, jo tas notiek patiešām nekontrolējami. Viņi reizēm dusmojas paši uz sevi, taču tas, kas viņiem dots, ar to arī jādzīvo.

1. vieta – Dvīņi

Vispretrunīgākā zodiaka zīme, kurai noskaņojums mainās, kā cimdi dāmām. Viņi ātri maina lēmumus, un viņiem ļoti raksturīgi ir enerģijas kāpumi un kritumi, no kuriem viņi paši ļoti cieš. Patiesībā viņiem nepavisam nav vienkārši tā dzīvot – kad no rīta viss ir labi, bet vakara pusē jau gribas “nošauties”. Tāpēc, ja jums tuvumā ir Dvīņi, nedusmojieties uz viņiem par to, bet centieties viņus saprast.

2. vieta – Skorpions

Viņi šķiet nepieejami un absolūti neietekmējami, bet patiesībā tā nav. Skorpions ir viena no visemocionālākajām un jūtīgākajām zīmēm, un nereti viņi emocijas vēršas pret viņiem pašiem. Esot ļoti noslēgti, viņi visu patur sevī, un tā dēļ viņus burtiski plosa dažādas emocijas. Un vēl Skorpioniem periodiski ir ļoti nepieciešams miers un vientulība. Tieši tāpēc dažkārt viņi visai skarbi “atšuj” tuviniekus, kas neīstajā brīdī pieprasa viņu uzmanību.

3. vieta – Ūdensvīrs

Trešā zīme, kas ne vienmēr ir spējīga savaldīt savas emocijas… Viņš atrodas nemitīgā cīņā ar apkārtējo pasauli, kas periodiski noved viņu gandrīz vai līdz izmisumam un depresijai, kas dažkārt beidzas ar… nekontrolējāmām ballītēm un jautrību.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv