Attiecību saderība nespēlē nekādu lomu tajā, kā cilvēki izrāda savas jūtas. Iespējams, jūs viens otram varat būt ideāli atbilstoši partneri, taču varat būt vīlušies tajā, kā jūsu mīļotais cilvēks izrāda (vai neizrāda) jums savu mīlestību. Jāatceras, ka ne visas divu cilvēku attiecības ir tādas, kādas tās apraksta romantiskās grāmatas un attēlo filmās. Cilvēki emocijas izrāda dažādi, bet ir arī tādi, kas tās neprot izrādīt gandrīz nemaz.

Lūk, 3 zodiaka zīmes, par kurām varētu sacīt, ka viņi neprot mīlēt. Tomēr astrologi apgalvo, ka tā nav gluži taisnība – mīl viņi savā, sev pašsaprotamā veidā un tāpat var uzdāvināt savam partnerim laimi.

Dvīņi

Dvīņi var būt lieli romantiķi, viņi var teikt “es tevi mīlu”, bet patiesībā viņiem nav ne mazākās nojausmas, ko šie vārdi nozīmē. Viņu neprasme mīlēt atspoguļojas tieši viņu ikdienas darbos, egoismā un attieksmē pret partneri. Viņi bieži melo un ir diemžēl ir viena no tām zodiaka zīmēm, kas visbiežāk savu partneri krāpj. Dvīņi arīdzan ir ļoti dinamiski, tāpēc viņi reti vēlas bērnus, kāzas un ikdienišķu rutīnu. Ja partneris ir gatavs Dvīņiem visa mūža garumā nodrošināt “piedzīvojumus” katru dienu un ļaut viņam pilnīgu brīvību, kopdzīve ar šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir iespējama, taču tas nozīmē to, ka partnerim vienmēr būs jāstrādā par diviem. Turklāt atcerieties, ka Dvīņi mīl ņemt, nevis dot.

Skorpions

Skorpioni ir skarbi – diemžēl arī attiecībās ar mīļoto cilvēku. Lai viņi atmaigtu, ir jāpaiet ļoti ilgam laikam. Pat tad, kad Skorpions ir jau apprecējies ar mīļoto, paies zināms laika periods, kamēr viņa skarbums “pieklusīs”. Raksturs viņiem ir tāds, ka to izprast var tikai viņi paši un arī ne vienmēr… Skorpioni ir spējīgi izjust un arī izrādīt patiesas jūtas, taču tā ir tikai varbūtība, kas, iespējams, ar konkrēto cilvēku tomēr tā arī nekad nenotiks. Lai dzīvotu kopā ar šīs zīmes pārstāvi, partnerim ir jābūt apveltītam ar milzīgu pacietību. Skorpiona garastāvokļa svārstības ir bezgalīgas un nemitīgas – pat tad, kad jums būs bērni. Vienā vārdā – šie cilvēki nav nekāda Dieva dāvana un normālas, siltas, mīļas, abpusējas attiecības ar šīs zodiaka zīmes pārstāvi nav iespējamas.

Vēzis

Esat pārsteigti ieraugot šo zīmi šajā sarakstā? Patiesībā Vēži neiemīlas – viņi atrod cilvēku, kas vislabākajā veidā atbilst kategorijai “mīļotais cilvēks”. Jā, Vēži patiešām ir romantiski un interesanti, taču tikai attiecību sākumā. Pēc kāda laika, vēl jo vairāk pēc laulībām, viņi atsvešināsies no partnera, taču tieši tik daudz, kas nezaudē veselo saprātu. Spilgtas jūtas un emocijas jūs no viņiem nesagaidīsiet, taču arī pārlieku izteikta garlaicība jūs negaida. Vēži patiešām prot parūpēties par sev tuvajiem cilvēkiem, taču neprot pa īstam mīlēt savu partneri. Esot kopā ar Vēzi var šķist, ka ir mierīgi un labi, taču jāatceras, ka tā kā Vēzis ir Ūdens stihijas zīme un par to atbildīgā planēta ir Mēness, jāteic, ka ne vienmēr kopdzīvē viss būs tik labi, gludi un paredzami. Pienāk periodi, kad Vēzis var kļūt absolūti neciešams, piekasīgs, atriebīgs un viņa rīcība atgādina pēkšņu vētru. Partnerim, kas izvilcis kārti kopdzīvē ar Vēzi jāatceras, ka Vēži ienīst spontānas un negaidītas lietas, visam ir jānotiek pēc saplānota grafika.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.