Kokteilis
Dzīvo

TOP 3 zodiaka zīmes, kas ir nemitīgā cīņā ar savu iekšējo pasauli: neprot priecāties par citiem un ir skaudīgi0

Foto: Unsplash

Šie trīs zodiaka zīmju pārstāvji bieži cīnās paši ar savu iekšējo pasauli. No vienas puses, viņi jums var teikt brīnišķīgas lietas, lielīt, slavināt un jums šķiet, ka viņi jūs novērtē, bet pēc tam, kad jūs esat devies prom, šie paši cilvēki citiem par jums stāstīs briesmīgas, aizvainojošas un sliktas lietas.

Tas tāpēc, ka viņi nekādi nespēj samierināties ar to, ka kādam kādā situācijā var veikties vairāk nekā viņiem. Un šīs emocijas viņi nespēj kontrolēt.

Esiet uzmanīgi ar šiem cilvēkiem!

3.vieta: Vēzis

Cilvēki, kas dzimuši Vēža zvaigznājā patiesībā ir ļoti egoistiski un citu veiksmes viņus aizvaino daudz vairāk kā varētu šķist. Skaudība, ko viņi izjūt šādos gadījumos, mēdz būt bez robežām, tāpēc no Vēžiem šādās situācijās ir ļoti jāuzmanās. Lai arī no vienas puses viņi ir patiešām silti un sirsnīgi cilvēki, skaudības brīžos viņi spēj darīt ļoti postošas lietas. Vienmēr, sarunājoties ar Vēzi, paturi prātā, ka viņš nekad neatklāj tev savu emocionālo pasauli – to pazīst un zina tikai viņš pats.

2. vieta: Zivis

Saistītie raksti

Šie cilvēki kopš bērnības ir ļoti, ļoti skaudīgi. Viņi nevar ciest, ja kādam klājas labāk, ka kāds saņem labāku algu par viņiem vai kāds uzvar sacensībās, atstājot viņus otros.
Zivis uzskata, ka visi tituli pienākas tikai viņiem, pretējā gadījumā tu automātiski iekļūsi viņu melnajā sarakstā, lai arī tavas vainas nav nemaz.
Šīs zodiaka zīmes pārstāvji patiesībā nekad nepriecājas par citu cilvēku sasniegumiem, pat, ja šie cilvēki ir viņiem tuvi un mīļi. Viņi to vienkārši neprot.

1.vieta: Dvīņi

Dvīņi ļoti bieži baumo, turklāt viņiem ir ārkārtīgi liela interese uzzināt visu to, kas notiek viņiem apkārt. Dvīņiem riebjas, ka kādam klājas labāk par viņiem, pat tad, ja viņiem pašiem nekā netrūkst. Tad, kad tā ir noticis un kādam ir kaut kas labāks, Dvīņi mēģinās izlīst “no ādas”, lai pārspētu to.
Dvīņi ir īsteni intrigu un melu karaļi, viņi var uzbrukt visnegaidītākajos brīžos.

LA.lv