Katrs no mums savā dzīvē ir saticis tādus cilvēkus, kas kā magnēts pievilina pretējo dzimumu. Šie cilvēki var būt noguruši, ģērbušies visparastākajā apģērbā, bet tad tad viņi paliek neticami pievilcīgi! Pārsteidzoši, bet prakse pierāda, ka vairumā gadījumu šie cilvēki ir dzimuši konkrētās zodiaka zīmēs.

Un, tā, kuri ir šie seksuālie “magnēti”?

1. Strēlnieks

Tiem, kam ir attiecības ar Strēlniekiem, varētu teikt, ka viņi ir izvilkuši laimīgo lozi. Lielā mērā Strēlnieki ir cilvēki, kas ļoti mīl vientulību, bet tajā pat laikā viņiem nekas netraucē attiecībās būt ļoti kaislīgiem un savai otrai pusītei un palīdzēt realizēt viņu seksuālākos sapņus. Strēlnieki ir lieliski partneri, jo vienmēr attiecībās vispirms domā par partneri un tikai pēc tam, paši par sevi. Viņi ir pašpārliecināti, kaislīgi, pievilcīgi. No vienas puses šīs īpašības palīdz viņiem kļūt veiksmīgiem arī darbā, no citas – akcentē viņu dabas doto seksualitāti.

2. Skorpions

Skorpioni ir personības ar lielo burtu, kas gatavas jauniem atklājumiem jebkurā brīdī. Intuitīvi viņi pievelk pretējo dzimumu. Skorpiona plus ir tajā, ka viņš ļoti uzmanīgi izpētīs savu partneri, lai zinātu, kas šim cilvēkam patīk un kas – ne pārāk. Vienīgais, kas var aizbiedēt no Skorpiona, ir viņa nosliece uz krāpšanu. Turklāt šajās reizēs viņš pats nejūt nekādu vainas apziņu, jo “jaunu virsotņu iekarošanas” viņam ir “asinīs”.

3. Dvīņi

Dvīņi ir ārkārtīgi pretrunīgi, taču kaisles un seksualitātes viņos netrūkst. Lielākoties Dvīņi apbur tos, kam ir apnikusi rutīna un kas vēlas izbaudīt kaut ko jaunu. Viņi var likt iemīlēties tikai ar skatu vien, bet viss tikai tāpēc, ka pataloģiski necieš garlaicību un rutīnu. Viņu ierocis ir efektivitāte. Diemžēl bieži vien tie, kas šajos “tīklos” iekrīt vēlāk saprot, ka efektivitāte ir tikai maska, bet tomēr, viņi šo soli jau ir spēruši. Dvīņi pirmajā acu mirklī šķiet spilgti, moderni, interesanti un ļoti seksuāli, bet tā ir tikai viena puse. Tajā pat laikā viņi ir egoistiski radījumi, kas bieži apmierinājumu meklē tikai savām vēlmēm.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem