Kokteilis
Mīli

TOP 3 zodiaka zīmes ar ledus sirdi: emocijas viņiem ir svešas0

Foto: Pexels

Ne visi zodiaka zīmju pārstāvji ir raduši savas emocijas izrādīt apkārtējiem. Bieži vien, uz viņiem raugoties no malas varētu šķist, ka viņiem to nemaz nav, lai gan tas nav patiesība. Taču demonstrēt savu “ledus sirdi” šiem cilvēkiem patīk.

Lūk, arī ledus karaļi un karalienes:

1. Skorpions

Šī zodiaka zīme ļoti reti tuvu sev pielaiž kādu cilvēki. Gandrīz neviens nezina, kas patiesībā notiek Skorpiona sirdī un dvēselē, jo to zina tikai viņš pats. Skorpions savu sirdi atklāj tikai izredzētajiem, pārējos viņš vienkārši ignorē ar tik ledainu skatienu, ka tas šķiet stindzinošs un vienlaikus biedējošs. Ja Skorpions negribēs jūs “ielaist” savā pasaulē, tas nekad arī nenotiks – tas ir tikai un vienīgi viņa lēmums.

2. Vērsis

Ietiepīgie Vērši šajā ziņā ļoti līdzinās Skorpioniem – viņi var šķist nepieejami un pat nedaudz iedomīgi, bet dusmu brīžos viņi ir ārkārtīgi bīstami. Tāpat Vēršiem ir raksturīga greizsirdība, nekontrolētas naida izpausmes un absolūts aukstums pret tiem, kas kaut kādā veidā Skorpionu ir nokaitinājuši vai vēl ļaunāk – pēc strīda kļuvuši par viņa ienaidnieku. Ja jums bijis strīds ar šīs zodiaka zīmes pārstāvi – negaidiet no viņa žēlsirdību, savos vārdos un darbos Vērsis ir iznīcinātājs.

3. Ūdensvīrs

Varētu likties, ka Ūdensvīri taču ir vieni no draudzīgākajiem cilvēkiem uz šīs planētas. Taču viņiem raksturīga ir vēlme norobežoties un būt aukstiem attiecībā pat pret saviem mīļajiem cilvēkiem. Ūdensvīri kļūst vienaldzīgi un viņiem trūkst emociju. Šī zodiaka zīme laiku pa laikam izdzīvo emocionālo kāpumu un kritumu – viņu draugiem un ģimenes locekļiem tas ir jāpieņem un jāiemācās sadzīvot.

Saistītie raksti
LA.lv