Šie cilvēki atšķiras ar optimismu un iekšējo pārliecību par saviem spēkiem. Šo zodiaka zīmju pārstāvji ir tik droši par savām spējām un talantiem, ka motivē arī apkārtējos iet un uzdrošināties. Viņi ir apveltīti ar brīnišķīgu intuīciju, mērķtiecību un viņi nekad iesākto nepamet pusē.

Tāpat viņi ir draudzīgi pret citiem cilvēkiem. Apkārtējie viņos apbrīno viņu bērnišķīgo naivumu un neticamo mērķtiecību.

Auns

Auns ir enerģisks un labestīgs. Aktīvs un ļoti pašpārliecināts cilvēks. Viņa stiprā puse ir tā, ka viņš spēj būt vienlaikus nopietns un nospraust mērķus, uz kuriem iet, bet nepazaudēt sevī bērnišķību. Viņš ļoti pārliecināti iekaro aizvien jaunas virsotnes un bruģē ceļu, pa kuru viņam sekos citi. Viņš ir neatkarīgs, iniciatīvs, uzstājīgs, pārliecināts par sevi un patiešām drosmīgs.

Lauva

Lauva ir par sevi pārliecināta personība, kas no daudzām zodiaka zīmēm atšķiras ar savu mieru un nosvērtību. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji nebaidās būt uzmanības centrā. Patiesībā – viņi to dievina! Enerģiskā Lauva burtiski izstaro enerģiju, kas uzpilda arī citu cilvēku sirdis. Lauvas ir dzimušas tam, lai būtu gudri skolotāji, tamdēļ arī viņiem šajā dzīvē viss izdodas.

Strēlnieks

Viņš ir pilns optimisma, dzīvesprieka, bet necieš, ka viņu ierobežo. Šajā cilvēkā ir ļoti daudz talantu. Šī zodiaka zīme izstaro iekšējo spēku un neatkarību, kas palīdz piepildīt savus sapņus. Strēlnieks patiesībā vēlas tikai vienu – padarīt pasauli labāku. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ļtoi mīl dzīvot un viņiem ir svarīgas attiecības ar citiem cilvēkiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem