Kokteilis
Dzīvo

TOP 3 vislielākie ciniķi saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: Pexels

Cinisms visbiežāk ir netaktisks un bieži vien arī cietsirdīgs. Lūkojoties uz cilvēkiem, kam piemīt šī rakstura īpašība, šķiet, ka līdzjūtību viņi nepazīst. Taču, jāatzīst, ka daudzi no šiem cilvēkiem šādā veidā slēpj savu patieso emocionalitāti, jo baidās, ka to redzot, viņiem kāds cits nodarīs pāri.

Tomēr astrologi apgalvo, ka daži cilvēki, kas dzimuši konkrētās zodiaka zīmēs, daudz biežāk dažādās situācijās izrāda cinismu, nekā citi.

Lūk, viņi:

1. Mežāzis

Mežāži uzskata, ka šajā pasaulē visu (teju visu) var nopirkt. Viņiem neeksistē lietas, kuras nevar novērtēt. Viņi uzskata, ka šajā dzīvē visu un visus var aizstāt un nomainīt. Bez tam viņi tāpat ir ļoti pārliecināti par to, ka viņiem vienmēr ir taisnība. Pieņemt svešu viedokli viņiem ir ļoti grūti. Tāpēc centieni pierādīt viņiem kaut ko ir tukšs laika patēriņš. Viņi tāpat uzskatīs, ka taisnība ir viņiem, lai arī, iespējams, tā nemaz nebūs.

2. Skorpions

Skorpioniem ļoti patīk runāt patiesību. Dažreiz cilvēki apbrīno šo viņu īpašību un pateicas viņiem par to. Taču ne vienmēr tas rada pozitīvas asociācijas, turklāt bieži vien Skorpioni šo taisnību mēdz pateikt situācijās, kurās labāk vajadzētu paklusēt. Šie cilvēki reti kad jūt robežu starp aizvainojumu un taisnības izpaušanu. Nekad nekaitiniet Skorpionu, ja nevēlaties nokļūt viņa “melnajā saraksta”. Viņi ļoti ilgi atceras pāridarījumus un nekad nepiedod, vienalga, cik reižu jūs palūgsiet piedošanu.

3. Strēlnieks

Ciniskie Strēlnieki visbiežāk uztur kontaktus ar tiem cilvēkiem, ar kuriem viņiem tas kaut kādā ziņā ir izdevīgi. Viņi nenovērtē draudzību, kam viņiem tā ir vajadzīga? Viņiem eksistē cita izpratne par attiecībām, drīzāk viņi atzīst autoritāti. Bieži vien šie cilvēki uzvedas arī visai atklāti nekaunīgi. Tomēr sirdsapziņa viņiem ir, lai gan, tiesa kas tiesa, tā viņus nemoka ilgāk par 5 minūtēm, ja gadījies rīkoties nesmuki.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
54 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
50 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda