Kokteilis
Dzīvo

TOP 3 vislielākie ciniķi saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: Pexels

Cinisms visbiežāk ir netaktisks un bieži vien arī cietsirdīgs. Lūkojoties uz cilvēkiem, kam piemīt šī rakstura īpašība, šķiet, ka līdzjūtību viņi nepazīst. Taču, jāatzīst, ka daudzi no šiem cilvēkiem šādā veidā slēpj savu patieso emocionalitāti, jo baidās, ka to redzot, viņiem kāds cits nodarīs pāri.

Tomēr astrologi apgalvo, ka daži cilvēki, kas dzimuši konkrētās zodiaka zīmēs, daudz biežāk dažādās situācijās izrāda cinismu, nekā citi.

Lūk, viņi:

1. Mežāzis

Mežāži uzskata, ka šajā pasaulē visu (teju visu) var nopirkt. Viņiem neeksistē lietas, kuras nevar novērtēt. Viņi uzskata, ka šajā dzīvē visu un visus var aizstāt un nomainīt. Bez tam viņi tāpat ir ļoti pārliecināti par to, ka viņiem vienmēr ir taisnība. Pieņemt svešu viedokli viņiem ir ļoti grūti. Tāpēc centieni pierādīt viņiem kaut ko ir tukšs laika patēriņš. Viņi tāpat uzskatīs, ka taisnība ir viņiem, lai arī, iespējams, tā nemaz nebūs.

2. Skorpions

Skorpioniem ļoti patīk runāt patiesību. Dažreiz cilvēki apbrīno šo viņu īpašību un pateicas viņiem par to. Taču ne vienmēr tas rada pozitīvas asociācijas, turklāt bieži vien Skorpioni šo taisnību mēdz pateikt situācijās, kurās labāk vajadzētu paklusēt. Šie cilvēki reti kad jūt robežu starp aizvainojumu un taisnības izpaušanu. Nekad nekaitiniet Skorpionu, ja nevēlaties nokļūt viņa “melnajā saraksta”. Viņi ļoti ilgi atceras pāridarījumus un nekad nepiedod, vienalga, cik reižu jūs palūgsiet piedošanu.

3. Strēlnieks

Ciniskie Strēlnieki visbiežāk uztur kontaktus ar tiem cilvēkiem, ar kuriem viņiem tas kaut kādā ziņā ir izdevīgi. Viņi nenovērtē draudzību, kam viņiem tā ir vajadzīga? Viņiem eksistē cita izpratne par attiecībām, drīzāk viņi atzīst autoritāti. Bieži vien šie cilvēki uzvedas arī visai atklāti nekaunīgi. Tomēr sirdsapziņa viņiem ir, lai gan, tiesa kas tiesa, tā viņus nemoka ilgāk par 5 minūtēm, ja gadījies rīkoties nesmuki.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 vienkārši veidi, kā padarīt mājīgu jauno dzīvesvietu
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: iecienītais stilists Aleksandrs Pavlovs nosauc TOP 9 aktuālākās rudens sezonas apavu modes tendences
3 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Viens vārds, kas precīzi raksturo tevi saskaņā ar zodiaka zīmi: kāds tas ir?
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Broka gatava atkāpties, Bricis prāto par valsts maiņu
4 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Noskaidro bojāgājušā identitāti Juglas dzīvoklī: policija sniedz jaunas ziņas
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānijā kravas mašīnas konteinerā atrasti 39 cilvēku līķi
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Ministrs: Ušakova ballīte ir beigusies, Burovs maksā rēķinus 4
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Kijevas centrā nograndis spārdziens; ir bojāgājušie
57 minūtes